لیگ قهرمانان اروپا؛ برد بارسا و آرسنال

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
لیگ قهرمانان اروپا؛ برد بارسا و آرسنال

در ادامه هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا در گروه آ پاریسن ژرمن موفق شد سه بر ۰ بازل را در سوییس شکست دهد. دی ماریا و لوکا مورا دو گل باشپاه پاریسی را به ثمر رساندند. در دیگر بازی آرسنال در استادیوم امارات موفق شد پنج بر صفر لودوگورتز بلغارستان را شکست دهد. اوزیل هت تریک کرد و سانچز و ولکات و الکس چمبرلین هر کدام یک گل برای توپچی های لندن به ثمر رساندند تا سرخپوشان با هفت امتیاز و تفاضل گل برتر از پاریسن ژرمن در صدر گروه قرار بگیرند.

در گروه بی دیناموکی اف در خانه دو بر صفر مغلوب بنفیکا شد و در شگفتی این روز ناپولی سه بر دو در ورزشگاه خانگی از بشیکتاش شکست خورد. ناپولی با شش امتیاز در صدر است و بشیکتاش با پنج امتیاز تیم دوم این گروه است.

در گروه سی بارسلونا در خانه چهار بر صفر منچستر سیتی را نوکمپ شکست داد. مسی که تازه از بند مصدومیت رها شده هت تریک کرد و نیمار یک پنالتی از دست داد و یک گل زد. در این گروه بارسا با پنج امتیاز بیشتر از منچستر سیتی در صدر قرار دارد.

سلتیک هم در خانه دو بر صفر مغلوب مونشن گلادباخ شد.

در گروه دی تیم سردار روستوف در خانه یک بر صفر مغلوب آتلتیکومادرید شد. سردار آزمون ۷۳ دقیقه برای باشگاهش بازی کرد. بایرن مونیخ هم چهار بر یک پی اس وی آیندهوون را مغلوب کرد.