برتری گلف بازان آمریکایی در دومین روز از مسابقات رایدر کاپ

برتری گلف بازان آمریکایی در دومین روز از مسابقات رایدر کاپ
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گلف بازان آمریکایی در پایان دومین روز از مسابقات رایدر کاپ که در شهر چاسکا واقع در ایالت مینه سوتا برگزار می شود، با برتری سه امتیازی نسبت به رقبای اروپایی خود در آستانه نخستین قهرمانی در این مسابقات

آگهی

گلف بازان آمریکایی در پایان دومین روز از مسابقات رایدر کاپ که در شهر چاسکا واقع در ایالت مینه سوتا برگزار می شود، با برتری سه امتیازی نسبت به رقبای اروپایی خود در آستانه نخستین قهرمانی در این مسابقات پس از سال ۲۰۰۸ قرار گرفته اند.

برندت اسنِدِکِر و بروکس کوئیپکا صبح شنبه موفق شدند در دوئل دو به دو یا فورسام، مقابل هنریک استنسن و مت فیتزپاتریک به برتری دست یابند. پس از دو پیروزی و یک تساوی در پایان چهار فورسام صبح شنبه، زوج اروپایی مک ایلروی و پیِتِرز ۳ بر ۱ بر کوئیپکا و جانسون غلبه کردند تا اروپا همچنان در کورس رقابت باقی بماند.

پس از آن نوبت به تیم آمریکا رسید تا با درخشش پاتریک رِید که در کنار جردن اسپیث مسابقه می داد صاحب یک پیروزی دیگر شود. آنها جاستین رُوز و هنریک استنسن را پیش رو داشتند که در مجموع روز خوبی را سپری نکردند.

ناکامی اروپایی ها بعد از ظهر شنبه نیز ادامه یافت. مارتین کایمر و سرجیو گارسیا ۲ به ۱ مقابل فیل میکلسون و مت کوچار شکست خوردند. دنی ویلت و لی وست وود نیز در حفره پایانی نتیجه آخرین فوربال را به جان برادلی هولمز و رایان مور واگذار کردند.

آمریکا برای کسب قهرمانی در این تورنمنت تنها به پنج پیروزی از دوازده دوئل تک نفره پایانی نیاز دارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نخستین دوره جام جهانی باشگاه‌ها در سال ۲۰۲۵ با شیوه جدید و حضور ۳۲ تیم در آمریکا برگزار می‌شود

تیم ایران با شکست مقابل آمریکا از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حذف شد

توافق «تاریخی» در فوتبال آمریکا؛ ملی‌پوشان مرد و زن حقوق برابر دریافت می‌کنند