Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

هیلاری کلینتون تبلیغات انتخاباتی را از سرگرفت

هیلاری کلینتون تبلیغات انتخاباتی را از سرگرفت
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

هیلاری کلینتون کارزار انتخاباتی خود را پس از وقفه ای بر اثر بیماری، در کارولینای شمالی از سرگرفت.

آگهی

هیلاری کلینتون کارزار انتخاباتی خود را پس از وقفه ای بر اثر بیماری، در کارولینای شمالی از سرگرفت. قرار است که نامزد حزب دموکرات به زودی در گرینزبورو سخنرانی کند.

اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز در واشینگتن می گوید: «هیلاری کلینتون برای گفتن دو چیز به کارزارش بازمی گردد. یکی اینکه او حال بهتری نسبت به تعطیلات آخر هفته گذشته دارد و دیگر اینکه، از آنجا که رای کارولینای شمالی به طور سنتی برای جمهوریخواهان است، امسال در پی به دست آوردن آن است.»

وی می افزاید: «کمپین او باور دارد که یک نکته مثبت توقف تبلیغات، کسب زمان برای خلاصه کردن استدلالی است که او در این هفته های آخر به رای دهندگان ارایه می کند. استدلال نهایی این است که هیلاری کلینتون به خانواده طبقه متوسط و سیاست هایی که فرصت هایی را برای همگان تامین می کند، اهمیت می دهد.»

خبرنگار یورونیوز می گوید: «اکنون کارولینای شمالی که تقریبا به اندازه اوهایو و فلوریدا برای پیروزی مطرح است، هدف گرفتن مخاطبانی ایده آل را می طلبد؛ جمع زیادی کارگر یقه آبی و خرده جوامع در حال رشد.»

به گفته وی «کلینتون امیدوار است که این رای دهندگان بیشتر به مسائل مرتبط با معاش خود اهمیت دهند تا اطلاعیه هایی درباره سلامت جسمی نامزدهای انتخاباتی و نیز امیدوار است که بتواند از هجوم این رای دهندگان به سوی دونالد ترامپ جلوگیری کند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

۳ سوالی که باید درباره رژیم غذایی‌تان از خود بپرسید

چطور در تعطیلات نوروز وزن خود را حفظ کنیم

پسربچه ناشنوای مادرزاد با کمک «درمان انقلابی» توانست برای اولین بار بشنود