Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

داستان سرقت چهار شناگری که از مدال آوران ریو خبرسازتر شد

داستان سرقت چهار شناگری که از مدال آوران ریو خبرسازتر شد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

رایان لوکتی به همراه سه شناگر دیگر تیم ملی آمریکا در ریو گفته اند که مورد سرقت قرار گرفته اند و حالا پلیس و دستگاه قضایی برزیل ادعا می کند که آنها یک داستان خیالی ساخته اند چرا که ابتدا با یورش به درب

آگهی

رایان لوکتی به همراه سه شناگر دیگر تیم ملی آمریکا در ریو گفته اند که مورد سرقت قرار گرفته اند و حالا پلیس و دستگاه قضایی برزیل ادعا می کند که آنها یک داستان خیالی ساخته اند چرا که ابتدا با یورش به درب یک مغازه در پمپ بنزین سعی کرده اند وارد مغازه شوند و حتی با خشونت با نگهبان این پمپ بنزین برخورد کرده اند و بعد از آن گرفتار پلیس شده اند.

وکیل این چهار شناگر که دو تن از آنها جک کانگر و گونار بنتز پس از مصادره پاسپورتشان در خاک برزیل مانده اند می گوید: « سوء تفاهم کوچکی رخ داده است
، آنها کمی ترسیده اند و متوجه نمی شدند که چه اتفاقی افتاده است چرا که به آنها اجازه سوارشدن نداده اند، آنها سردرگم شده اند چرا که پلیس یک حرف می زند و دادگاه خواسته دیگری دارد.»

دردسرهای شناگران از زمانی آغاز شد اظهارات آنها در مورد چگونگی و محل وقوع سرقت متناقض بود و با ویدئوهایی که از دوربین های شهری به دست آمده همخوانی نداشت.

حال سخنگوی بازیهای ریو دراینباره گفته است: «این موضوع را نباید فرموش کرد که این بچه ها خواسته اند با استهزا با این قضیه برخورد کنند. بیاید به آنها استراحت بدهیم. بعضی مواقع تصمیم های می گیریم که بعدا پشیمان می شویم. آنها خواسته اند ساعتی خوشی کنند. ای نبخشی از زندگی است. زندگی هم در جریان است و باید بگذاریم که در جریان بماند.»

کمیته بین المللی المپیک هنوز اعلام نکرده است که آیا تنبیه برای این ورزشکاران در نظر خواهد گرفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نتیجه تحقیقات: شواهدی دال بر ضرر تماشای صفحات نمایش برای کودکان وجود ندارد

درخواست تجدیدنظر دبیرکل پیشین فیفا نسبت به حکم محرومیت فوتبالی

محرومیت مادالعمر فوتبالی برای یکی دیگر از مقامات پیشین فیفا