سایت فدراسیون جهانی وزنه‌برداری پس از شکست بهداد سلیمی هک شد

سایت فدراسیون جهانی وزنه‌برداری پس از شکست بهداد سلیمی هک شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پس از شکست «ناباورانه» بهداد سلیمی در رقابت‌های وزنه برداری دسته بالای ۱۰۵ کیلوگرم المپیک ریو، سایت اینترنتی فدراسیون جهانی وزنه‌برداری از سوی یکی از هواداران وی هک شد.

آگهی

سایت این فدراسیون جهانی در زمان تنظیم این خبر از دسترس خارج شده است، اما مراجعان روز چهارشنبه و ساعاتی پیش ازمسدود شدن این تارنما، در صورت اتصال به وبسایت این نهاد بین‌المللی، با صفحه هک شده از سوی کاربری با نام مجازی Master_of_pain2016 مواجه می‌شدند.

همچنین کاربران ایرانی در اعتراض به تصمیم هیات داوران نسبت به دو ضرب‌های بهداد سلیمی، در صفحه اینستاگرام فدراسیون جهانی وزنه‌برداری بیش از ۲۰۰هزار کامنت را به اشتراک گذاشتند.

بهداد سلیمی، دارنده مدال طلای المپیک لندن، سه‌شنبه شب در حالی که در یک ضرب و با مهار وزنه ۲۱۶کیلوگرم، رکورد جهان و المپیک را بهبود ببخشد، در دو ضرب ناکام ماند. این وزنه‌بردار ایرانی، در حرکت اول دو ضرب با انتخاب وزنه ۲۴۵ کیلوگرمی، با وجود بالا بردن وزنه، دو چراغ قرمز از داوران گرفت. در حرکت دوم، وی همین وزنه را بالای سر برد و با وجود دریافت سه چراغ سفید، با نظر منفی هیات داوران مواجه شد. بهداد سلیمی در حرکت سوم از مهار وزنه ۲۴۵ کیلوگرمی ناتوان ماند و نتوانست مدالی کسب کند.

تصمیم هیات داوران با اعتراض شدید این ورزشکار و مربیان وی مواجه شد. کیومرث هاشمی، رئیس کمیته بین‌المللی المپیک ایران گفته است که نسبت به این تصمیم نزد دیوان بین‌المللی داوری ورزش شکایت خواهد کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

یک گروه هکری با هک سایت وزارت خارجه ایران برخی از اسناد را منتشر کرد؛ تهران: تکذیب می‌کنیم

سازمان ملل خطاب به ایران: قانون تحقیرآمیز و سرکوب‌کننده عفاف و حجاب را لغو کنید

از محتوا و جزئیات مصوبه مجلس ایران در مورد عفاف و حجاب چه می‌دانیم؟