آگهی

معاون کلینتون کار خود را با انتقاد از ترامپ آغاز کرد

معاون کلینتون کار خود را با انتقاد از ترامپ آغاز کرد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

هیلاری کلینتون، در حضور هزاران نفر از حامیانش در ایالت فلوریدا، رسما تیم کین را به عنوان معاون و همراه انتخاباتی خود معرفی کرد.

هیلاری کلینتون، در حضور هزاران نفر از حامیانش در ایالت فلوریدا، رسما تیم کین را به عنوان معاون و همراه انتخاباتی خود معرفی کرد.

آگهی

تیم کین ۵۸ ساله سناتور ایالت ویرجینیا است و زمانی فرماندار این ایالت بود. آقای کین که تحصیل کرده رشته حقوق از دانشگاه هاروارد است یک سیاستمدار میانه رو محسوب می شود که از طرف بسیاری از ناظران به عنوان گزینه ای باتجربه و مطمئن برای پست معاونت ریاست جمهوری معرفی شده است. چنین انتخابی یادآور زوج اوباما -بایدن است.

شماری از سیاستمداران جمهوریخواه هم از انتخاب او به عنوان معاون خانم کلینتون استقبال کرده اند.

هیلاری کلینتون گفت: «من می خواهم بگویم که تیم کین دقیقا آن چیزی است که دونالد ترامپ و معاون او مایک پنس نیستند. او شایستگی آن را دارد که از روز اول، عهده دار این مسئولیت شود. او به دنبال پیشرفت است.»

تیم کین، در سخنرانی خود تلاش کرد تفاوتهای خود را با کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ که اساس آن تهدیدهای پیش روی مردم آمریکا است برجسته کند.

آقای کین گفت: «می خواهم به شما چیزی را از قول هری ترومن بگویم که می توان تصور کرد همین پنج دقیقه پیش گفته شده است. آمریکا بر اساس ترس بنا نشد. این کشور بر اساس شجاعت، خلاقیت و عزم جدی برای انجام دادن کارها بنا شد. دوستان من. هیلاری کلینتون سرشار از این شجاعت، خلاقت و عزم جدی است.»

آقای کین در سخنرانی خود بارها به نام دونالد ترامپ اشاره کرد و از او خواست که اوراق مالیاتی خود را منتشر کند.

تیم کین رابطه نزدیکی با باراک اوباما دارد و به همین دلیل دونالد ترامپ از حامیانش خواست که اجازه ندهند زوج کلینتون کین سومین دوره ریاست جمهوری باراک اوباما را رقم بزنند.

خانم کلینتون قرار است بزودی در فیلادلفیا رسما به عنوان نامزد دموکراتها در انتخابات ریاست جمهوری معرفی شود.

آقای کین از حامیان قراردادهای تجارت آزاد با کشورهاست و با وجود این که شخصا مخالف سقط جنین است گفته است که از اعطای حق سقط جنین به زنان حمایت می کند.

تیم کین به زبان اسپانیایی مسلط است و همین امر می تواند در کسب آرای آمریکاییهای اسپانیایی زبان به خانم کلینتون کمک کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جو بایدن در جریان مراسم نظامی نقش بر زمین شد

دموکرات‌ها با بایدن به کجا می روند؟ نگاهی به نقاط قدرت و ضعف رئیس جمهور آمریکا در انتخابات ۲۰۲۴

از انتخابات میان دوره‌ای کنگره آمریکا چه می‌دانیم؟