دیوید کامرون و جرمی کوربین خواستار رای به باقی ماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا

دیوید کامرون و جرمی کوربین خواستار رای به باقی ماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در آخرین تلاش های کارزار باقی ماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا، دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا روز چهارشنبه در یک تجمع حزبی در بیرمنگام به هوادارانش گفت که ماندن در اتحادیه اروپا کشور را قوی تر، بهتر

آگهی

در آخرین تلاش های کارزار باقی ماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا، دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا روز چهارشنبه در یک تجمع حزبی در بیرمنگام به هوادارانش گفت که ماندن در اتحادیه اروپا کشور را قوی تر، بهتر و امن تر می کند.

دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا افزود: «این رای، اگر ما اتحادیه را ترک کنیم، بازگشت ناپذیر است. اگر شما از هواپیما بیرون بپرید دیگر نمی توانید به آن برگردید. این انتخاب فقط برای این پارلمان یا برای پنج یا ده سال آینده نیست. این انتخابی است برای تمام عمر و بویژه برای جوانان کشورمان.»

I'm proud of everyone at @StrongerIn. They have fought a great campaign. The UK has a great future if we #VoteRemain tomorrow.

— David Cameron (@David_Cameron) June 22, 2016

جرمی کوربین رهبر حزب کارگر بریتانیا نیز در جمع هواداران این حزب در لندن گفت: «رای گیری فرداست، آنچه برای مردم ما بهتر است را انجام دهید. به اشتغال، حقوق کار و خدمات سلامت ملی رای دهید، به باقی ماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا رای دهید.»

نیکولا استرجن، وزیر اول اسکاتلند نیز در دفاع از باقی ماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا گفت: «من خواهان نتیجه ای هستم که حاکی از باقی ماندن همه بخش های بریتانیا در اتحادیه اروپا باشد. این چیزی است که امیدوارم روز جمعه آنرا جشن بگیریم. مانیفست ما در انتخابات ماه گذشته در اسکاتلند می گوید که اگر اسکاتلند تصمیم بگیرد بر خلاف خواسته ما که ماندن در اتحادیه است، رای به خروج از اتحادیه اروپا بدهد، آنوقت پارلمان اسکاتلند باید حق پیشنهاد برگزاری دومین رفراندوم را برای جدایی از بریتانیا داشته باشد.»

مرکز مالی شهر لندن، صندوق بین المللی پول و اکثر رهبران کسب و کار در بریتانیا از دیوید کامرون نخست وزیر که خواهان باقی ماندن بریتانیا در اتحادیه اروپا هستند حمایت می کنند. کارشناسان معتقدند ترک اتحادیه اروپا، بریتانیا را دچار رکود و افزایش قیمتها می کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

برکسیت؛ ژان کلود یونکر می گوید مذاکرات مجدد با بریتانیا در کار نخواهد بود

دو شهردار سابق و کنونی لندن بر سر برکسیت مناظره کردند

سه بحران اتحادیه اروپا در مصاحبه اختصاصی با یونکر: همه پرسی بریتانیا، روسیه، مهاجرت