پدر عمر متین پسرش را یک «تروریست» خواند

پدر عمر متین پسرش را یک «تروریست» خواند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

عمر متین عامل حمله به کلوپ شبانه اورلاندو، مرگبارترین حمله تروریستی پس از یازدهم سپتامبر، در نیویورک بدنیا آمد و بزرگ شد اما تباری افغانستانی داشت و پدر و مادرش به ایالات متحده مهاجرت کرده…

آگهی

عمر متین عامل حمله به کلوپ شبانه اورلاندو، مرگبارترین حمله تروریستی پس از یازدهم سپتامبر، در نیویورک بدنیا آمد و بزرگ شد اما تباری افغانستانی داشت و پدر و مادرش به ایالات متحده مهاجرت کرده بودند.

پدر عمر متین، صدیق میرمتین، در اولین واکنش اقدام تروریستی پسرش را محکوم کرد و گفت: «آنچه که او انجام داده است اقدامی تروریستی است. آنرا محکوم می کنم. دلم می خواست می دانستم که قصد چنین کاری دارد. اگر می دانستم با دستان خودم او را بازداشت می کردم. تنها چیزی که می توانم به بازمانده های قربانیان این فاجعه بگویم این است که آنها مانند خانواده من هستند و از کاری که پسرم کرده عذر می خواهم غمگین وخشمگینم به همان اندازه که شما هستید. شما خانواده من هستید.»

همسر اول عمر متین که در سال ۲۰۰۹ با هم ازدواج کرده بودند ستاره علیشیرزاده یوسفی بود که به رسانه های آمریکایی گفته است شوهرش با او با خشونت رفتار می کرده و ثبات روانی نداشته است. به همین دلیل هم سال ۲۰۱۱ از هم طلاق گرفته بودند.

در جریان حمله مسلحانه به کلوپ شبانه همجنسگرایان موسوم به پالس در شهر اورلاندو در ایالت فلوریدا ۵۰ نفر جانشان را از دست دادند و بیش از پنجاه نفر زخمی شدند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ایران و تبعات جنگ حماس و اسرائیل برای بلوک غرب در گردهمایی روسای اطلاعاتی و جاسوسی «پنج چشم»

دولت آمریکا: یک شبکه‌ قاچاق انسان از ازبکستان شناسایی و متلاشی شد

سازمان ملل در گزارشی تازه سیف العدل را به‌عنوان رهبر فعلی القاعده معرفی کرد