احتمال بازداشت یک بی گناه به عنوان قاچاقچی انسان

احتمال بازداشت یک بی گناه به عنوان قاچاقچی انسان
Copyright 
نگارش از Pooneh Irani
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

یک مرد اریتره ای ممکن است به اشتباه به عنوان یک قاچاقی ۳۵ ساله تحت تعقیب، به ایتالیا تحویل داده شده باشد.

آگهی

یک مرد اریتره ای ممکن است به اشتباه به عنوان یک قاچاقی ۳۵ ساله تحت تعقیب، به ایتالیا تحویل داده شده باشد. اکنون احتمال بی گناهی این شهروند اریتره مطرح شده است.

این شخص ماه مه میلادی توسط پلیس سودان و با کمک دستگاههای اطلاعاتی ایتالیا و بریتانیا دستگیر شد. او سه شنبه گذشته هفتم ژوئن (۱۸ خرداد) به ایتالیا مسترد شد و روز جمعه برای نخستین بار در مقابل وکیلش به سوالات قضات ایتالیایی پاسخ داد.

وکیل فرد بازداشت شده می گوید: «او شخص دیگری است که توسط پلیس سودان دستگیر شده و سپس اینجاست، ولی او معنی این بازداشت را نمی فهمد و بدون اینکه مرتکب جرمی شود، محکوم شده است.»

گفته می شود که مقامات ایتالیا و بریتانیا اطلاعات دقیقی درباره تلفن همراه قاچاقی تحت تعقیب به پلیس سودان دادند، و این تلفن در اختیار فرد دستگیر شده بوده است.

زنی ساکن شهر اسلو در نروژ که خود را خواهر فرد بازداشت شده معرفی کرده است می گوید برادرش کاملا بی گناه است و هنگامی که تصاویر او را به عنوان قاچاقی انسان دیده بسیار متعجب شده است. او می گوید برادرش تنها ۲۷ سال دارد و خودش پناهجوست.

قاچاقچی تحت تعقیب مرید مدهانی، مشهور به ژنرال، شهروند اریتره است که به گفته مقامات اروپایی مسوول مرگ حداقل ۳۵۹ مهاجر در جزیره لامپدوسای ایتالیا در سال ۲۰۱۳ است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کشف دیوارنگاره‌های دست‌نخورده در ایتالیا؛ تالاری شگفت‌انگیز که روایت‌گر نبرد تروا و اساطیر یونان است

انفجار در نیروگاه برق ایتالیا؛ غواصان بدنبال قربانیان می‌گردند

جسد زن جوان فرانسوی که به دنبال «شکار ارواح» بود در کلیسای متروکه‌ای در ایتالیا پیدا شد