Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

تیم راگبی سارسینس انگلستان فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد

تیم راگبی سارسینس انگلستان فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تیم راگبی سارسینس انگلستان برای نخستین بار فاتح مسابقات لیگ قهرمانان اروپا شد. سیاه پوشان سارسینس در فینال به راحتی و با نتیجه ۲۱ بر ۹ از سد تیم

آگهی

تیم راگبی سارسینس انگلستان برای نخستین بار فاتح مسابقات لیگ قهرمانان اروپا شد. سیاه پوشان سارسینس در فینال به راحتی و با نتیجه ۲۱ بر ۹ از سد تیم «ریسینگ ۹۲» از فرانسه گذشتند.

مارو ایتوجه، بهترین بازیکن زمین بود و نقش مهمی در برتری تیمش داشت. او پس از بازی گفت: «در زمان پخش توپ بخت با ما بود. البته خوب هم دفاع کردیم. به آنها فرصت عبور از خط دفاع را ندادیم. در خط حمله نیز عالی بودیم و فشار زیادی بر روی تیم حریف آوردیم و در نهایت نتیجه مناسب را گرفتیم.»

دان کارتر، بازیکن نیوزیلندی «ریسینگ ۹۲» به علت مصدومیت از زمین خارج شد. دان یکی از بهترین بازیکنان جهان است و خروجش از زمین بر روی بازی تیم میزبان تاثیر گذاشت.

دیمتری زارزسکی، کاپیتان تیم «ریسینگ ۹۲» پس از بازی اظهار داشت: «با توجه به شرایط آب و هوا بازی بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم. بازی بیشتر روی زمین بود و ما توپ را خوب کنترل نکردیم. زمانی هم که توپ را در اختیار داشتیم، شوربختانه نتوانستیم تیم مقابل را تحت فشار بگذاریم و امتیازهای لازم را بگیریم.»

سیاه پوشان پس از ۹ سال بار دیگر جام قهرمانی را به انگلستان بردند.

ونسان منار، گزارشگر یورونیوز از محل دیدار بیان کرد: «یک روز پس از پیروزی مونپولیه مقابل هارلکینس در فینال لیگ اروپا، ورزشگاه المپیک لیون میزبان دیدار نهایی لیگ قهرمان اروپا میان یک تیم بریتانیایی و یک تیم فرانسوی بود.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سردار آزمون به لیون فرانسه می‌پیوندد

آفریقای جنوبی سومین قهرمانی در جام جهانی راگبی را جشن گرفت

راهیابی منچستر یونایتد و آژاکس به فینال لیگ اروپا