نوازنده های پرینس به یاد او کنسرت اجرا می کنند

نوازنده های پرینس به یاد او کنسرت اجرا می کنند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گروه راک «روولوشن» که در فاصلۀ سالهای ۱۹۷۹ تا ۱۹۸۴ پرینس را در کنسرت هایش همراهی می کردند، در یک ویدئو اعلام کرده اند برای گرامیداشت این خوانندۀ

آگهی

گروه راک «روولوشن» که در فاصلۀ سالهای ۱۹۷۹ تا ۱۹۸۴ پرینس را در کنسرت هایش همراهی می کردند، در یک ویدئو اعلام کرده اند برای گرامیداشت این خوانندۀ آمریکایی دوباره به روی صحنه می آیند.

در این ویدئو که به روی صفحات اجتماعی منتشر شد، وندی ملوین، گیتاریست این گروه می گوید این تصمیم را پس از گذراندن چند روز با یکدیگر و عزاداری برای پرینس گرفته اند و به زودی برای اجرای چند کنسرت به احترام این خواننده به روی صحنه خواهند رفت.

در این کنسرت ها قرار است این گروه ترانه هایی را که با پرینس در زمان معروف به عصر «باران ارغوانی» اجرا کرده بودند، دوباره بخوانند. این گروه آلبومی به همین نام نیز ژوئن سال ۱۹۸۴ به بازار عرضه کرده بود که یکی از برترین آلبوم های تاریخ موسیقی آمریکا لقب گرفته است.

پرینس، خواننده و ترانه سرای آمریکایی که از چهره های برتر موسیقی راک و فانک این کشور بود روز بیست و یکم آوریل در سن ۵۷ سالگی درگذشت. وی در دوران زندگی حرفه ای خود بیش از صد میلیون نسخه از آلبوم های خود را به فروش رسانده بود و در لیست ۱۰۰ مرد ثروتمند آمریکا قرار داشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

درگذشتگان سرشناس جهان در سال ۲۰۲۳؛ از سیلویو برلوسکونی تا متیو پری

تری ونبلز، سرمربی انگلیسی در بازی تاریخی ایران-استرالیا در ۸۰ سالگی درگذشت

خواننده ۶۱ ساله گانز ان روزز به تعرض جنسی در سال ۱۹۸۹ متهم شد