Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

نشست غیررسمی اوباما با اعضای اروپایی گروه ۸

نشست غیررسمی اوباما با اعضای اروپایی گروه ۸
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

رهبران پنج کشور صنعتی جهان روز دوشنبه و همزمان با سفر باراک اوباما به آلمان گردهم آمدند. اعضای اروپایی گروه هشت در آخرین روز حضور رئیس جمهوری ایالات

آگهی

رهبران پنج کشور صنعتی جهان روز دوشنبه و همزمان با سفر باراک اوباما به آلمان گردهم آمدند. اعضای اروپایی گروه هشت در آخرین روز حضور رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در این قاره، در نشستی غیررسمی بر سر موضوعاتی همچون مقابله با «دولت اسلامی» و نیز تجارت و سرمایه گذاری مشترک زیر عنوان پیمان «ترانس آتلانتیک» به گفت و گو نشستند.

آقای اوباما پیش از این دیدار سخنرانی کرد و گفت: «همان طور که آدناور گفته امروز بیش از هر زمانی اروپای متحد قوی است. این یک ضرورت برای همه ما است.»

وی در ادامه تاکید کرد: «[یک اروپای متحد و قوی]ضرورتی برای ایالات متحده است زیرا امنیت اروپا و کامیابی اش به طور ذاتی از امنیت خود ما جدا نیست. ما نمی توانیم خود را از شما جدا کنیم. اروپای متحد و قدرتمند برای جهان ضرورت دارد زیرا اروپای ادغام شده برای نظم جهانی ما حیاتی است.»

رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا پس از سفری رسمی به لندن روز یکشنبه به آلمان وارد شد و در افتتاحیه بزرگترین نمایشگاه فناوری در شهر هانوفر شرکت کرد.

At least 35,000 protest in Hanover a day before Obama visits Germany to promote TTIP https://t.co/ND5mOv7HoNpic.twitter.com/ZG9pEfwWEU

— Business Insider (@businessinsider) April 23, 2016

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رعد و برق، وزش باد، طوفان و بارش باران در آلمان

آلمان راهبرد نوسازی صنعت دفاعی و امنیتی خود را با شتاب پیش می‌برد

«بوز قورد» ترک‌ها و ممنوعیت نماد «روباه بی‌صدا» در برمن آلمان؛ دلیل حساسیت به گرگ‌های خاکستری چیست؟