Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

توافق اولیه فولکس واگن با مقام های قضایی آمریکا، چانه زنی ادامه دارد

توافق اولیه فولکس واگن با مقام های قضایی آمریکا، چانه زنی ادامه دارد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

توافق اولیه شرکت خودروسازی فولکس واگن با مقام های قضایی آمریکا در مورد سرنوشت خودروهای دارای نقص این شرکت روز پنجشنبه حاصل شد. اما جزئیات آن هنوز

آگهی

توافق اولیه شرکت خودروسازی فولکس واگن با مقام های قضایی آمریکا در مورد سرنوشت خودروهای دارای نقص این شرکت روز پنجشنبه حاصل شد. اما جزئیات آن هنوز مشخص نشده و قرار است در ماه ژوئن سال جاری اعلام شود. این توافق احتمالا جلوی محاکمه فولکس واگن و در نتیجه زیان ده ها میلیاردی این شرکت آلمانی را بگیرد.

به موجب توافق مذکور، این شرکت خودروساز به ۴۸۰ هزار مالک خودروی معیوب پیشنهاد خرید مجدد، تعویض و بازگرداندن خودرو را داده است. با اینحال مذاکرات و چانه زنی ها همچنان ادامه دارد.

وکیل مالکان خودروهای معیوب گفت: « صاحبان خودروهای فولکس واگن باید منتظر باشند و ببینند چه پیش می آید. امیدوارم از آنچه نهایتا روی می دهد خوشحال شوند. توافق بازخوانی می شود و قاضی بعد از بازخوانی سند نهایی و قبل از تایید آن تمام اظهارنظرات را خواهد شنید.»

هنوز مشخص نیست چه بر سر تعمیر خودروهای معیوب خواهد آمد و آیا اساسا این خودروها از نظر آژانس حفاظت از محیط زیست آمریکا قابل تعمیر هستند یا خیر.

وکیل شرکت فولکس واگن گفت: «ما به شدت کار می کنیم و در تلاش ایم این مشکل را حل کنیم. ما تمام توجه خود را روی این موضوع متمرکز کرده ایم.»

پیشتر مقام های آمریکا فولکس واگن را متهم کرده بودند که اطلاعات مربوط به حجم انتشار گازهای آلاینده در خودروهای دیزلی را به گونه دستکاری کرده که مطابق با استانداردهای جهانی به نظر آید.

به دنبال این رسوایی، ارزش سهام فولکس واگن در بازار بورس به شدت کاهش یافته بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نگرانی‌ها پیرامون ایمنی «تسلا سایبرتراک»؛ خودرویی با بدنه فولادی و طراحی نامتعارف

رقابت ایلان ماسک و وارن بافت در صنعت خودرو؛ بی‌وای‌دی از تسلا پیشی گرفت

آغاز به کار نمایشگاه خودرو توکیو پس از چهار سال غیبت