Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

اکوادور؛ سپاسگزاری رییس جمهوری بابت کمک های داخلی و بین المللی

اکوادور؛ سپاسگزاری رییس جمهوری بابت کمک های داخلی و بین المللی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

اکوادور هنوز گرفتار ضربۀ زمین لرزه مرگباری است که روز شنبه این کشور را تکان داد. به گفته وزیر دفاع این کشور، اکنون نوبت به سخت ترین مرحله یعنی نجات

آگهی

اکوادور هنوز گرفتار ضربۀ زمین لرزه مرگباری است که روز شنبه این کشور را تکان داد.

به گفته وزیر دفاع این کشور، اکنون نوبت به سخت ترین مرحله یعنی نجات قربانیان و یافتن اجساد رسیده است. امدادگران که روز سه شنبه توانستند مردی را زنده از زیر آوار نجات دهند هنوز در جستجوی بازماندگان هستند، هرچند که این امید با گذشت زمان ضعیف می شود.

رافائل کوره آ، رییس جمهوری اکوادور دو روز پس از این فاجعه در شهر پدرنالس که بیش از همه آسیب دیده است حضور یافت و از کمک های داخلی و بین المللی قدردانی کرد.

وی در اینباره گفت: «می خواهم از شرکت های ایالتی و محلی اکوادور و همچنین از نظامیان، پلیس و شرکت های خصوصی بابت کمکهایشان تشکر کنم. همینطور باید از شرکت های بین المللی که پس از زلزله برای ارسال کمک و تجهیزات ابراز آمادگی کردند سپاسگزاری کنم. از همه شما بسیار ممنونم.»

تلفات جانی ناشی از زمین لرزه ۷.۸ ریشتری اکوادور تاکنون به ۴۸۰ نفر رسیده است. فاجعه ای که در ده سال گذشته در این کشور بی سابقه بوده است بیش از چهار هزار زخمی به بار آورده و بسیاری را آواره کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شمار جان باختگان زلزله اکوادر به ۲۷۲ تن افزایش یافت

نوری عجیب در آسمان اکوادور قبل از زمین لرزه

طوفان رمال در هند و بنگلادش چندین کشته به جا گذاشت