مهرداد اولادی درگذشت

مهرداد اولادی درگذشت
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

مهرداد اولادی، بازیکن سی ساله تیم فوتبال ملوان بندر انزلی روز سه‌شنبه در بیمارستان شهدای تجریش تهران درگذشت.

برخی رسانه‌ها علت مرگ وی را ایست قلبی اعلام کرده‌اند، با این حال تاکنون گزارش تایید شده‌ای در این باره منتشر نشده است. خبرگزاری فارس درباره شرایط مهرداد اولادی در زمان انتقال به بخش اورژانس از قول مدیر روابط عمومی بیمارستان شهدای تجریش گزارش کرده است: ساعت۱۴ و ۱۰ دقیقه امروز از طریق اورژانس به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد. وقتی هم به بیمارستان رسید فاقد علائم حیاتی بود. اولادی بلافاصله به بخش احیا منتقل شد و پزشکان حدود یک ساعت امور مربوط به احیا را روی وی انجام دادند. چندین بار اقدامات احیا انجام شد اما با توجه به اینکه او زمانی به بیمارستان رسید که فاقد علائم حیاتی بود این تلاش‌ها نتیجه نداد و جان خود را از دست داد.»

مهرداد اولادی در سال ۱۳۶۴ در قائمشهر مازندران متولد شد. وی سابقه بازی در باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال و الشباب امارات را درکارنامه خود داشت و سیزده بار هم با پیراهن تیم ملی ایران به میدان رفته بود.

این دومین مورد فوت یک فوتبالیست جوان ایرانی در کمتر از یک سال گذشته است؛ هادی نوروزی، بازیکن شماره ۲۴ تیم فوتبال پرسپولیس هم در مهرماه سال ۱۳۹۴ بر اثر ایست قلبی در بیمارستان آتیه تهران درگذشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

عفو بین‌الملل: جمهوری اسلامی از تجاوز به عنوان ابزار سرکوب معترضان «زن، زندگی، آزادی» استفاده کرد

آیا وزیر خارجه عمان در سفر به تهران حامل پیام آمریکا برای ایران بود؟

پیروز مجتهدزاده: جمهوری اسلامی در قبال حماس باید کاری را بکند که پادشاه سابق در مورد اسرائیل کرد