مهرداد اولادی درگذشت

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
مهرداد اولادی درگذشت

مهرداد اولادی، بازیکن سی ساله تیم فوتبال ملوان بندر انزلی روز سه‌شنبه در بیمارستان شهدای تجریش تهران درگذشت.

برخی رسانه‌ها علت مرگ وی را ایست قلبی اعلام کرده‌اند، با این حال تاکنون گزارش تایید شده‌ای در این باره منتشر نشده است. خبرگزاری فارس درباره شرایط مهرداد اولادی در زمان انتقال به بخش اورژانس از قول مدیر روابط عمومی بیمارستان شهدای تجریش گزارش کرده است: ساعت۱۴ و ۱۰ دقیقه امروز از طریق اورژانس به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد. وقتی هم به بیمارستان رسید فاقد علائم حیاتی بود. اولادی بلافاصله به بخش احیا منتقل شد و پزشکان حدود یک ساعت امور مربوط به احیا را روی وی انجام دادند. چندین بار اقدامات احیا انجام شد اما با توجه به اینکه او زمانی به بیمارستان رسید که فاقد علائم حیاتی بود این تلاش‌ها نتیجه نداد و جان خود را از دست داد.»

مهرداد اولادی در سال ۱۳۶۴ در قائمشهر مازندران متولد شد. وی سابقه بازی در باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال و الشباب امارات را درکارنامه خود داشت و سیزده بار هم با پیراهن تیم ملی ایران به میدان رفته بود.

این دومین مورد فوت یک فوتبالیست جوان ایرانی در کمتر از یک سال گذشته است؛ هادی نوروزی، بازیکن شماره ۲۴ تیم فوتبال پرسپولیس هم در مهرماه سال ۱۳۹۴ بر اثر ایست قلبی در بیمارستان آتیه تهران درگذشت.