جدال صدرنشینان لالیگا در لیگ قهرمانان اروپا

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
جدال صدرنشینان لالیگا در لیگ قهرمانان اروپا

دور رفت مرحله یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از سه شنبه آغاز می شود و طی آن تیم های بارسلونا و اتلتیکو مادرید رو در روی هم قرار خواهند گرفت. این دو تیم که به ترتیب در رده های اول و دوم لالیگا قرار دارند در حالی بمصاف هم می روند که بارسلون در آخرین دیدار خود در نیوکمپ، ال کلاسیکو را واگذار کرده اما اتلتیکو با پنج گل رئال بتیس را در هم کوبیده است.

باید دید لوییس انریکه که شنبه شب جدال مربیان را به زیدان باخت این بار با ستاره های رنگارنگ خود از مسی آرژانتینی گرفته تا نیمار برزیلی در مقابل سیمئونه و شاگردان سختکوشش چه استراتژی ای اتخاذ خواهد کرد. با این حال دیگو سیمئونه با اتکا به ساق های فرناندو تورس و خوزه ماریا خیمنز می خواهد همانند دیگر باشگاه مادریدی، با دست پر از نیوکمپ باز گردد.

فراموش نکنیم آبی و اناری ها مدافع عنوان قهرمانی هستند و در دو بازی رفت و برگشت این فصل لالیگا شش امتیاز از اتلتیکو مادرید گرفته اند.

اما در بازی دیگر بایرن مونیخ، صدرنشین بوندسلیگا از بنفیکای پرتغال پذیرایی می کند و چهارشنبه شب هم پاری سن ژرمن در خانه بمصاف منچسترسیتی می رود و رئال مادرید در آلمان با ولفسبورگ روبرو می شود.

هر چهار دیدار راس ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران آغاز خواهند شد.