Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

پیروزی ساندرز بر کلینتون در سه ایالت آمریکا

پیروزی ساندرز بر کلینتون در سه ایالت آمریکا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

برنی ساندرز، پس از پیروزی بر رقیبش در سه ایالت در رقابت های درون حزبی دموکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، تاکید کرد که «پویایی سیاسی اش»

آگهی

برنی ساندرز، پس از پیروزی بر رقیبش در سه ایالت در رقابت های درون حزبی دموکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، تاکید کرد که «پویایی سیاسی اش» به پیروزی او بر هیلاری کلینتون کمک کرده است. آقای ساندرز توانست در ایالت های واشنگتن و آلاسکا و هاوایی بر رقیبش هیلاری کلینتون پیروز شود.

او در یک گفت و گوی تلویزیونی تصریح کرد: «در تلاش هستیم تا جهت گیری خود را نسبت به جنگ عراق، بخش تولید و استخراج و نیز در زمینه چکونگی افزایش پول نسبت به جهت گیری خانم کلینتون جدا و متفاوت کنیم. اینها چیزهایی هستند که مردم آمریکا می خواهند بشنوند، و البته موضوع دیگری نیز وجود دارد که امیدوارم در سفر به نیویورک، بتوانیم درباره آن مذاکره کنیم.»

این دو نامزد قرار است، بار دیگر ۱۹ ماه آوریل در نیویورک با یکدیگر به رقابت بپردازند.
با وجود پیروزی برنی ساندرز در رقابت های اخیر، هیلاری کلینتون با کسب بیش از ۱۷۱۲ امتیاز از هیات انتخاباتی در ایالت های مختلف همچنان پیشتاز است.
برنی ساندرز تاکنون موفق به کسب ۱۰۰۴ امتیاز شده است. برای کسب نامزدی حزب دموکرات یکی از این دو داوطلب باید حمایت ۲۳۸۳ هیات انتخاباتی از ایالت های مختلف را بدست آورد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«جار و جنجال جمهوریخواهان»؛ سندرز: چرا موقع معافیت مالیاتی میلیاردرها اعتراضی ندارید؟

شیرینی‌پز فرانسوی‌الاصل پنج رئیس‌جمهور آمریکا در ۷۸ سالگی درگذشت

ناکامی سندرز؛ سنای آمریکا از فروش موشک‌های پیشرفته ۶۵۰ میلیون دلاری به عربستان حمایت کرد