Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

آزمایش سالن های بازیهای المپیک ریو

آزمایش سالن های بازیهای المپیک ریو
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

برگزار کنندگان بازیهای المپیک ریو کمتر از پنج ماه مانده تا افتتاحیه این دوره، در حال آزمایش سالن های اختصاصی این بازیها هستند.سالن«کاریوکا آرنا» در

آگهی

برگزار کنندگان بازیهای المپیک ریو کمتر از پنج ماه مانده تا افتتاحیه این دوره، در حال آزمایش سالن های اختصاصی این بازیها هستند.سالن«کاریوکا آرنا» در داخل پارک المپیک قرار دارد و قرار است اکثر مسابقات جودوی المپیک در سالن شماره دو برگزار شود.

نیکولاس مسنر، مدیر روابط عمومی فدراسیون بین المللی جودو از سالن محل مسابقات جودو رضایت دارد. این رقابتها در سالن «کاریوکا آرنا» برگزار خواهد شد که در داخل پارک المپیک قرار دارد. او در خلال برگزاری مسابقات آزمایشی در این سالن گفت: «تا به حال همه چیز عالی پیش رفته است. همه می دانیم که برگزاری بازیهای المپیک داستان درازی دارد، پیچیده است و همت زیادی را می طلبد و همه باید به تعهدات خود پایبند باشند. این مسابقات آزمایشی هم در واقع گام نخست است که طعم و مزه اولیه بازیها را نمایان می کند. که تا حالا طعم خیلی خوبی داشته است. رویداد واقعا بزرگی است.»

بازیهای المپیک ریو از پنجم تا بیست و یکم ماه اوت در این کلانشهر برزیل برگزار می شود و پس از آن ریو از هفتم تا هیجدهم سپتامبر میزبان بازیهای های پارالمپیک خواهد بود.

برگزارکنندگان بازیهای المپیک ریو در نظر دارند با کاستن از هزینه های اضافی، تا حد ممکن به بودجه از پیش تعیین شده، وفادار بمانند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جودو؛ گرند اسلم ابوظبی با برتری تیمی روسیه به پایان رسید

جودو؛ لوسی رنشال در گرند اسلم ابوظبی برای بریتانیا مدال طلا گرفت

جودو؛ گرند اسلم ابوظبی با معرفی قهرمانان اوزان سبک استارت خورد