Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

تقاضای غرامت یک قهرمان زن ورزش های زمستانی در آلمان از اتحادیه بین المللی پاتیناژ

تقاضای غرامت یک قهرمان زن ورزش های زمستانی در آلمان از اتحادیه بین المللی پاتیناژ
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کلودیا پکشتاین، از سرشناس ترین ورزشکاران زن اسکیت روی یخ (پاتیناژ) آلمان، همچنان به مبارزه بر ضد تصمیم دادگاه داوری ورزش مبنی بر تایید محرومیت وی به

آگهی

کلودیا پکشتاین، از سرشناس ترین ورزشکاران زن اسکیت روی یخ (پاتیناژ) آلمان، همچنان به مبارزه بر ضد تصمیم دادگاه داوری ورزش مبنی بر تایید محرومیت وی به دلیل مثبت اعلام شدن نتیجه آزمایش دوپینگ ادامه می دهد.

تصمیم برای اعمال این محرومیت ژوئن ۲۰۰۹ از سوی اتحادیه بین المللی پاتیناز و پس از آن اتخاذ شد که نتیجه بررسی بیلان خونی و نمونه های مختلف آزمایش خون وی در طول دوران حرفه ایش، غیرطبیعی قلمداد شد.

کلودیا پکشتاین که کسب ۵ مدال طلا، ۲ نقره و ۲ برنز المپیک را در کارنامه دارد از هفت سال پیش مشغول مبارزه بر ضد این تصمیم است. او که حمایت چند هماتولوژیست را با خود دارد مدعی است از یک ناهنجاری خونی مادرزادی رنج می برد.

پکشتاین که حالا ۴۴ سال دارد برای پیگیری شکایت خود از اتحادیه بین المللی پاتیناژ دست به دامن دستگاه قضایی آلمان شده است. او تقاضای چهارصد هزار یورو غرامت برای جبران این محرومیت دو ساله دارد.

گفتنی است او پس از اتمام دوران محرومیت نیز موفق شده بود در مسابقات جهانی اسکیت روی یخ سرعت در سالهای ۲۰۱۱، ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ صاحب مدال شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ویدئو؛ رونمایی از پیست پاتیناژ میدان سرخ مسکو و دکوراسیون کریسمس در کاخ سفید

پل پوگبا پس از اعلام حکم محرومیت ۴ ساله به دلیل دوپینگ: دل‌شکسته، شوکه و غمگینم

پرچمدار کاروان ایران اولین «دوپینگی» المپیک پکن؛ ادامه تمرین ستاره ۱۵ساله روس با جود تست مثبت