Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

یک یونانی دبیرکل موقت یوفا شد

یک یونانی دبیرکل موقت یوفا شد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کمیته اجرایی یوفا روز جمعه در نیون سوییس تشکیل جلسه داد و تئودور تئودوریدیس را به عنوان دبیرکل موقت کنفدراسیون فوتبال اروپا انتخاب کرد. این یونانی ۵۰

آگهی

کمیته اجرایی یوفا روز جمعه در نیون سوییس تشکیل جلسه داد و تئودور تئودوریدیس را به عنوان دبیرکل موقت کنفدراسیون فوتبال اروپا انتخاب کرد. این یونانی ۵۰ ساله موقتا جانشین جانی اینفانتینویی می شود که جمعه گذشته رهبری فیفا به دستان او سپرده شد.

او در باره مسئولیت خود گفت: «اکنون زمان آن فرا رسیده تا اعضای یوفا همبستگی واقعی خود را نشان دهند. در برابر کنفدراسیون های دیگر یکصدا باشند و به روابطی که تاکنون وجود داشته، پایان دهند… باید نوع رابطه ما با فیفا کاملا متحول شود، به گونه ای که برای فوتبال مفید باشد. این وظیفه ماست و این کاری است که در مسیر آن گام برخواهیم داشت. این فرصتی است که یکبار در خانه ما را می زند و نباید آنرا از دست بدهیم.»

تئودوریدیس در سال ۲۰۰۸ به یوفا پیوست، از اکتبر ۲۰۱۰ قائم مقام اینفانتینو بوده است و از هم اینک مسئولیت اجرایی فوتبال اروپا را بر عهده خواهد داشت. این در حالیست که کمتر از صد روز به جام ملتهای اروپا در فرانسه باقی مانده و دغدغه های امنیتی می تواند برگزاری این بازیها را تحت شعاع خود قرار دهد.

میشل پلاتینی، رییس معلق شده یوفا از دادگاه حکمیت ورزش (CAS) تقاضای فرجام کرده است. قرار است به محض صدور رای قطعی، انتخابات ریاست یوفا برگزار شود. احتمال دارد سرنوشت نهایی میشل پلاتینی پیش از آغاز یورو ۲۰۱۶ یعنی ۱۰ ژوئن مشخص شود.

از دیگر تصمیمات مهم جلسه روز جمعه می توان به تصویب نهایی استفاده از فن آوری کنترل خط دروازه در دیدارهای پایانی لیگ قهرمان اروپا و لیگ اروپا در فصل جاری و کلیه مسابقات فصل آتی اشاره کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چالش‌های میزبانی جام‌جهانی ۲۰۳۴؛ دلارهای نفتی عربستان قرار است چگونه هزینه شوند؟

کارت آبی در فوتبال حرفه‌ای؛ جیانی اینفانتینو مخالفت کرد

عربستان رسما از پیشنهاد خود برای میزبانی جام جهانی ۲۰۳۴ رونمایی کرد