Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

تشدید اقدامات سختگیرانه جمهوری مقدونیه در برابر موج ورود پناهجویان

تشدید اقدامات سختگیرانه جمهوری مقدونیه در برابر موج ورود پناهجویان
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مقامات کشورهای مجارستان، لهستان، جمهوری چک و اسلوواکی روز دوشنبه در جلسه ای راههای کمک به جمهوری مقدونیه را جهت مقابله با موج ورود پناهجویان به اروپا

آگهی

مقامات کشورهای مجارستان، لهستان، جمهوری چک و اسلوواکی روز دوشنبه در جلسه ای راههای کمک به جمهوری مقدونیه را جهت مقابله با موج ورود پناهجویان به اروپا بررسی می کنند.

دولت مقدونیه از به اجرا گذاشته شدن اقدامات سخت گیرانه جدیدی در مرز خود با یونان خبر داده است. بر این اساس از این پس پلیس با هر پناهجو مصاحبه ای ۳۰ دقیقه ای جهت تصدیق تابعیتش انجام می دهد.

دولت مقدونیه می گوید اقدامات جدید به این کشور امکان می دهد تا اطلاعات مربوط به پناهجویان را با سرعت بیشتری به کشورهای منطقه بالکان منتقل کند.

در همین حال روز یکشنبه در جزیره کوس یونان مخالفان ایجاد یک مرکز «هات اسپات» (پذیرش اولیه پناهجویان) با پلیس درگیر شدند. به گفته مخالفان تاسیس این مرکز تاثیری منفی بر جذب گردشگران به جزیره کوس خواهد گذاشت.

این در حالی است که دولت یونان وعده داده است که به رغم اعتراضات انجام شده، مراکز پذیرش اولیه پناهجویان از روز ۱۸ فوریه کار خود را در پنج جزیره این کشور آغاز کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سال ۲۰۱۵ میلادی، سالی مرگبار برای صدها مهاجر و پناهجو

توافق «اصولی» برای آغاز مذاکرات پیوستن اوکراین و مولداوی به اتحادیه اروپا؛ آیا مجارستان مانع می‌شود؟

وتوی لحظه آخری آلمان مانع تصویب نخستین تحریم‌های گازی اتحادیه اروپا علیه روسیه شد