عروسک های باربی متفاوت به بازار می آید

عروسک های باربی متفاوت به بازار می آید
نگارش از Euronews

شرکت تولیدکننده عروسک های باربی تصمیم گرفته است که تغییراتی عمده را در تولیدات خود ایجاد کرده و باربی را در اندازه هایی متفاوت به بازار عرضه کند

شرکت تولیدکننده عروسک های باربی تصمیم گرفته است که تغییراتی عمده را در تولیدات خود ایجاد کرده و باربی را در اندازه هایی متفاوت به بازار عرضه کند.

برای پوست باربی های جدید هفت رنگ و برای چشم هایشان ۲۲ رنگ در نظر گرفته شده است. همچنین این باربی ها ۲۴ نوع متفاوت آرایش مو خواهند داشت.

آدریانا، یکی از هواداران پر و پا قرص عروسک های باربی می گوید: «برای سال های طولانی، آنها فقط یک نوع باربی تولید می کردند و آن هم بسیار لاغر و قدبلند بود. زنان شباهتی با آن نداشتند. بنابراین این تغییری موجه است.»

هانا بارتون، دیگر علاقمند به نوع عروسک است که می گوید: «به نظرم کار خوبی است چون نشان می دهد که در جهان واقعی چه اتفاقی افتاده و به مردم کمک می کند درباره خودشان احساس بهتری داشته باشند.»

کندال بارتون، که خردسال است هم می گوید: «من این تغییر اندازه ها را دوست دارم که متفاوتشان کرده و برای همیشه یکسان نخواهند بود.»

از سال ۲۰۱۲ میلادی فروش باربی در سطح جهان هر ساله با کاهش رو به رو بوده است. گونه های جدید باربی قرار است در ماه میلادی مارس، نخست در ایالات متحده آمریکا عرضه شود.

مطالب مرتبط