Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

عروسک های باربی متفاوت به بازار می آید

عروسک های باربی متفاوت به بازار می آید
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

شرکت تولیدکننده عروسک های باربی تصمیم گرفته است که تغییراتی عمده را در تولیدات خود ایجاد کرده و باربی را در اندازه هایی متفاوت به بازار عرضه کند

آگهی

شرکت تولیدکننده عروسک های باربی تصمیم گرفته است که تغییراتی عمده را در تولیدات خود ایجاد کرده و باربی را در اندازه هایی متفاوت به بازار عرضه کند.

برای پوست باربی های جدید هفت رنگ و برای چشم هایشان ۲۲ رنگ در نظر گرفته شده است. همچنین این باربی ها ۲۴ نوع متفاوت آرایش مو خواهند داشت.

آدریانا، یکی از هواداران پر و پا قرص عروسک های باربی می گوید: «برای سال های طولانی، آنها فقط یک نوع باربی تولید می کردند و آن هم بسیار لاغر و قدبلند بود. زنان شباهتی با آن نداشتند. بنابراین این تغییری موجه است.»

هانا بارتون، دیگر علاقمند به نوع عروسک است که می گوید: «به نظرم کار خوبی است چون نشان می دهد که در جهان واقعی چه اتفاقی افتاده و به مردم کمک می کند درباره خودشان احساس بهتری داشته باشند.»

کندال بارتون، که خردسال است هم می گوید: «من این تغییر اندازه ها را دوست دارم که متفاوتشان کرده و برای همیشه یکسان نخواهند بود.»

از سال ۲۰۱۲ میلادی فروش باربی در سطح جهان هر ساله با کاهش رو به رو بوده است. گونه های جدید باربی قرار است در ماه میلادی مارس، نخست در ایالات متحده آمریکا عرضه شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

باربی مبتلا به سندرم داون به بازار آمد

باربی مهندس ربات به بازار آمد

آبجوسازی «طیبه» در کرانه باختری؛ کارخانه‌ای در فلسطین که به اسرائیل نوشیدنی صادر می‌کند