Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

اخراج مهاجران در اروپا بویژه در آلمان با افزایش همراه بوده است

اخراج مهاجران در اروپا بویژه در آلمان با افزایش همراه بوده است
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بحران مهاجرت باز هم قربانی گرفت. در تازه ترین حادثه ای که در مدیترانه رخ داد، دو مهاجر آفریقایی در دریا غرق شدند. گارد ساحلی طرابلس توانسته است نزدیک

آگهی

بحران مهاجرت باز هم قربانی گرفت. در تازه ترین حادثه ای که در مدیترانه رخ داد، دو مهاجر آفریقایی در دریا غرق شدند. گارد ساحلی طرابلس توانسته است نزدیک به ۱۰۰ نفر از این مهاجران را که قصد داشتند با قایق خود را به ایتالیا برسانند از دریا نجات بدهد.

به گفتۀ مقامات طرابلس، قایق این مهاجران به دلیل فرسوده بودن و از کار افتادن موتور آن توسط قاچاقچی ها در دریا رها شده بود.

این مهاجران که با به خطر انداختن جانشان تلاش می کنند خود را به اروپا برسانند، پس از ورود به کشورهایی نظیر آلمان باید زمان زیادی را در انتظار دریافت پاسخی برای پذیرش پناهندگی خود بگذرانند. بیشتر آنها نیز با پاسخ منفی مواجه شده و به کشورهایشان برگردانده می شوند. در گزارشی که به تازگی منتشر شده است، امسال و تنها در آلمان ۱۸۰۰۰ پناهجو پس از رد درخواست پناهندگی آنها به کشورهایشان فرستاده شده اند.

استفان کروگ، رئیس ادارۀ مهاجرت ایالت فرانکونی در آلمان دربارۀ انتظار طولانی و تبعات آن برای مهاجران می گوید: «این مردم می دانند که روند قانونی و اداری طولانی است و این مساله آنها را متاثر و افسرده می کند. از سوی دیگر ما برای تسهیل در رسیدگی به این درخواست ها سعی می کنیم تقاضای آنها را به شکلی منطقی مورد بررسی قرار دهیم و وضعیت [در این اردوگاه] تقریبا خوب است.»

میزان پناهجویانی که در سال ۲۰۱۵ از آلمان به کشورهایشان برگردانده شده اند نسبت به سال گذشته افزایش نشان می دهد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پاپ راه را برای قدیس شدن یک اینفلوئنسر نوجوان باز کرد

مجارستان نامزد ضدفاشیست ایتالیایی را در آستانه انتخابات پارلمان اتحادیه اروپا به حبس خانگی منتقل کرد

پلیس ایتالیا از جعبه‌های سوهان و گز مسافران ایرانی ۵ کیلوگرم تریاک و شیشه کشف کرد