ایگلز آف دث متال در پاریس بازهم ترانه سرداد

ایگلز آف دث متال در پاریس بازهم ترانه سرداد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دوشنبه شب و در جریان کنسرت گروه «یو۲» گروه «ایگلز آف دث متال» با حضور ناگهانی خود به روی صحنه، بیش از ۲۰ هزار نفر از حاضرین در سالن برسی پاریس را

آگهی

دوشنبه شب و در جریان کنسرت گروه «یو۲» گروه «ایگلز آف دث متال» با حضور ناگهانی خود به روی صحنه، بیش از ۲۰ هزار نفر از حاضرین در سالن برسی پاریس را غافلگیر کرد. این نخستین اجرای این گروه موسیقی راک آمریکایی از زمان تیراندازی در سالن بتکلان در این شهر است که منجر به مرگ دست کم ۹۰ نفر از شهروندان پاریس شد.

این گروه که به مدت کوتاهی به اجرای برنامه پرداخت ابتدای ترانۀ «قدرت در دست مردم است» از پتی اسمیت را مشترکا با گروه یو۲ اجرا کرد و سپس ترانۀ مشهور خود به نام «همواره تو را دوست خواهم داشت» را خواند. این کنسرت تحت تدابیر شدید امنیتی و با حضور پرشمار پلیس برگزار شد.

یکی از حاضران در این کنسرت می گوید:«با توجه به آنچه که سه هفتۀ پیش در پاریس اتفاق افتاد، دیدن آنها به روی صحنه و اجرای راک اند رول خیلی دور از ذهن و غیرواقعی به نظر می رسید.»

تماشاگر دیگری نیز می گوید: «همانطور که بونو، رهبر گروه یوتو گفت این حضور یک درمان برای این گروه است که به فاصلۀ چند هفته از حملات تروریستی پاریس ای برنامه را اجرا می کنند.»

در جریان این کنسرت، نام تمامی قربانیان حملات تروریستی پاریس به روی صفحات تلویزیونی نصب شده در این سالن به معرض دید تماشاچیان گذاشته شد.

روز سیزدهم نوامبر در پاریس، علاوه بر سالن بتکلان، چند کافه و رستوران نیز هدف حملات تروریست ها قرار گرفت که در مجموع منجر به کشته شدن ۱۳۰ نفر شد. دست کم ۳۵۰ نفر نیز در این حملات مجروح شدند. گروه ایگلز آف دث مثال نیز در آن شب چهار نفر از اعضای تیم خود از جمله نیک الکساندر، مدیر برنامه ها و سه نفر از اعضای موسسۀ ضبط و تولید خود را از دست داد.

علاوه بر تعدادی از این حمله کنندگان که در همان شب سیزدهم نوامبر در نتیجۀ انفجار انتحاری یا درگیری با پلیس کشته شدند، به فاصلۀ چند روز، عبدالحمید اباعود یکی از فرماندهان داعش و برنامه ریز حملات تروریستی پاریس نیز در جریان حملۀ پلیس به محل اختفای وی در منطقه سن سنت دنی کشته شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

از دادگاه رسیدگی به پرونده سرقت دست‌نویس اشعار «هتل کالیفرنیا» چه می‌دانیم؟

قوانین عجیب فرانسه؛ از ممنوعیت برهنگی در خانه تا مخالفت والدین با ازدواج فرزندان

تنها راهی که دشمنان ناپلئون می‌توانستند او را شکست دهند چه بود؟