Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

اوباما در روز شکرگزاری از پناهجویان خاورمیانه یاد کرد

اوباما در روز شکرگزاری از پناهجویان خاورمیانه یاد کرد
Copyright 
نگارش از مسعود سالاری
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

امروز آخرین پنج شنبه ماه نوامبر، در ایالات متحده آمریکا «روز شکرگزاری» است. باراک اوباما، رئیس جمهوری به همراه خانواده اش چهارشنبه شب در یک کلیسا در

آگهی

امروز آخرین پنج شنبه ماه نوامبر، در ایالات متحده آمریکا «روز شکرگزاری» است. باراک اوباما، رئیس جمهوری به همراه خانواده اش چهارشنبه شب در یک کلیسا در واشنگتن حاضر شد و برای مستمندان غذا تهیه کرد. آقای اوباما در پیام امسال خود به مناسبت روز شکرگزاری از پناهجویان خاورمیانه نیز یاد کرد: «در سال ۱۶۲۰ گروه کوچکی از زائران به این قاره آمدند، پناهندگانی که از آزار و خشونت در سرزمین مادری خود گریخته بودند. حالا در حدود ۴۰۰ سال بعد از آن ماجرا، ما از آنها به عنوان بخشی از تاریخ آمریکا یاد می کنیم و گرامی می داریم یاد مردان و زنانی را که در زمان نیازمندی به آنها کمک کردند. […] من تحت تأثیر قرار گرفتم از سخاوتمندی آمریکایی هایی که در هفته های اخیر به من نامه نوشتند و گفتند که در خانه شان را به روی مردمی که از ستمگری داعش می گریزند، باز گذاشته اند.»

بوقلمون، خوراک محبوب آمریکایی ها در روز شکرگزاری است. بنا به سنت همه ساله بخشش ریاست جمهوری، امسال نیز یک بوقلمون به نام توتوس بخشیده و در زمین هزار هکتاری مخصوص بوقلمون ها در کاخ سفید رها شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

معترضان به جنگ غزه مراسم جمع‌آوری کمک‌های مالی با حضور بایدن، اوباما و کلینتون را مختل کردند

ابریشم طلایی و صنایع بافندگی باستانی در قطر به نمایش گذاشته شد

شادی و پایکوبی همزمان با برگزاری جشن «سینکو دی مایو» در مکزیک و آمریکا