حملات پاریس؛ هویت دومین جسد عملیات سن دنی شناسایی شد

حملات پاریس؛ هویت دومین جسد عملیات سن دنی شناسایی شد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دومین جسد زنی که در عملیات پلیس در سن دنی پاریس کشته شده بود شناسایی شده است. نام او حسنا آیت ابولحسن است و از خویشاوندان عبدالحمید اباعودی است که

آگهی

دومین جسد زنی که در عملیات پلیس در سن دنی پاریس کشته شده بود شناسایی شده است. نام او حسنا آیت ابولحسن است و از خویشاوندان عبدالحمید اباعودی است که گفته می شود یکی از طراحان اصلی حملات پاریس بوده است. سرویس ضد تروریست فرانسه با شنود تلفن این زن توانست مکان استقرار اباعود را بیابد.
این زن با منفجر کردن جلیقه انفجاری که پوشیده بود به قتل رسید.

جسد سومی هم در این ساختمان پیدا شده است که متعلق به یک زن می باشد البته پزشکی قانونی هویت او را تشخیص نداده است اما از مظنون اصلی این حملات که مستقیما در حملات حضور داشته و آنرا سازماندهی کرده است، صلاح عبدلسلام همچنان خبری در دست نیست. او ساعت ۳ صبح پس از حمله در تماسی با دو تن از دوستانش در بروکسل و به کمک آنها از مرز گذشت. پلیس مرزی شنبه چند ساعت پس از حملات شناختی از عاملان نداشت و اجازه داد عبدالسلام به بروکسل بازگردد. دو تن از دوستان وی که عامل انتقالش بودند در بازجویی ها ادعا کرده اند که صلاح را در مولنبک حومه بروکسل پیاده کرده اند و از آنزمان تاکنون هنوز هیچ اطلاعی از او در دست نیست.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حمله با چاقو به دو دختربچه در استراسبورگ فرانسه؛ مهاجم بازداشت شد

قوانین عجیب فرانسه؛ از ممنوعیت برهنگی در خانه تا مخالفت والدین با ازدواج فرزندان

تنها راهی که دشمنان ناپلئون می‌توانستند او را شکست دهند چه بود؟