Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

در خبرها آمده بود...

در خبرها آمده بود...
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هر جمعه، خبرنگاران زبانهای مختلف یورونیوز، سوژه هایی را از گوشه و کنار جهان برای شما انتخاب می کنند که معمولا در سرخط خبرهای رسانه های بین المللی

آگهی

هر جمعه، خبرنگاران زبانهای مختلف یورونیوز، سوژه هایی را از گوشه و کنار جهان برای شما انتخاب می کنند که معمولا در سرخط خبرهای رسانه های بین المللی منعکس نشده اند.

کتک کاری با رقیب برادر در میدان ورزش

برادر قاسم نوریزاده، کوراش کار ایرانی پس از پیروزی او وارد میدان شد و پس از در آغوش گرفتن برادرش، به حریف ازبکستانی او که شکست خورده بود حمله کرد و او را کتک زد.

به گزارش خبرگزاریهای ایران، پس از وقوع این اتفاق عجیب، داوران رای خود را برگرداندند و رقیب قاسم نوریزاده را برنده اعلام کردند.

قاسم نوریزاده ضمن عذرخواهی بابت این اتفاق، گفته است که برادرش برای نشان دادن شادی ابتدا بر روی خود او و سپس بر روی حریفش فن جودو اجرا کرده است.

noro from Varzesh Video on Vimeo.

شراب و غذای حلال، حاشیه ساز دیپلماسی ایران و فرانسه

در آستانه سفر حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران به فرانسه، گزارشها حاکی از لغو ضیافت ناهار روسای دولت دو کشور است. به نظر می رسد که عدم توافق دیپلماتهای ایرانی و دیپلماتهای فرانسوی بر سر پروتکل ضیافت ناهار، باعث لغو این ضیافت ناهار شده است. به گزارش یک شبکه رادیویی فرانسوی، مقامهای فرانسوی با درخواست نمایندگان دولت ایران مبنی بر حذف شراب از میز ناهار و ارائه غذای حلال برای حاضران ایرانی این ضیافت مخالفت کرده اند و همین امر باعث لغو این برنامه شده است.

هنوز هیچ مقام فرانسوی صراحتا این گزارش را تایید یا رد نکرده است.

پلیس اسپانیا به دنبال راننده ای که وانت را بر سقف خودرو حمل کرده بود

اگر شما هم از دیدن این عنوان شگفت زده شده اید، این ویدیو را تماشا کنید:

این ویدیو که در منطقه ای صنعتی در اسپانیا گرفته شده است و در شبکه های اجتماعی اینترنت منتشر شده است خودرویی را نشان می دهد که یک وانت را بر سقف خود حمل می کند. در صورتی که پلیس بتواند راننده را پیدا کند، جریمه ای دست کم پانصد یورویی در انتظار راننده خواهد بود.

یک هفته بدون ایمیل، برای کاهش فشار در کار

یک شرکت در ایتالیا از کارکنانش خواسته است که به طور آزمایشی و به مدت یک هفته از ارسال هرگونه ایمیل درون شرکتی خودداری کنند. دلیل این اقدام، تلاش برای کاهش تنش و فشاری کاری عنوان شده است.

این اقدام آزمایشی نتیجه مصاحبه های یک مشاور حرفه ای با کارکنان شرکت بوده است که آنها در این مصاحبه ها گفته اند که مدیریت ایمیلهای درون شرکتی، بزرگترین دغدغه ذهنی آنها بوده است.

حالا حدس بزنید که این درخواست چگونه به کارکنان ابلاغ شده است؟ پاسخ: از طریق ایمیل!

داعش در مسکو؟

اگر به زبان روسی در اینترنت به دنبال ردپایی از داعش باشید، با نشانی عجیبی از آنها مواجه می شوید: دفتر یک شبکه تلویزیونی دولتی در مسکو! کاربران روس زبان اینترنت وقتی به دنبال نشانی داعش در سرویس نقشه های گوگل می گردند، گوگل، آدرس یک شبکه تلویزیوین دولت در مسکو را به آنها می دهد.

The #Islamic#State Has Spread to Moscow, Says #Confused! #Google#Maps NOVEMBER 11, 2015 https://t.co/s2uHv7WjsOpic.twitter.com/wop1dxesWV

— YuriSL (@RussSL) noviembre 13, 2015

هنوز دقیقا مشخص نیست که دلیل این اشتباه چیست. اما به نظر می رسد که ممکن است کاربری با استفاده از امکانات موجود در ابزار موسوم به نقشه ساز در گوگل و با ثبت اطلاعات غلط، گوگل را گمراه کرده باشد.

برای اطلاعات بیشتر ببینید:

www.farsnews.comforeignpolicy.com

www.washingtonpost.com

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اتحادیه اروپا به رغم هشدار شدید مسکو چهار رسانه روسی را تحریم کرد

دولت اسرائیل به ممنوعیت فعالیت شبکه «الجزیره» و تعطیلی دفاتر آن رای داد

انتخابات محلی ترکیه؛ زورآزمایی سیاسی اردوغان با امام‌اوغلو و حزب رفاه نوین