Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

دیوید کامرون: اتحادیه اروپا باید تغییر کند

دیوید کامرون: اتحادیه اروپا باید تغییر کند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا می گوید اتحادیه اروپا باید تغییر کند. او که روز سه شنبه در موسسه سلطنتی روابط بین الملل حاضر شده بود گفت تلاش می کند

آگهی

دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا می گوید اتحادیه اروپا باید تغییر کند. او که روز سه شنبه در موسسه سلطنتی روابط بین الملل حاضر شده بود گفت تلاش می کند اتحادیه اروپا را راضی به اصلاحاتی کند که بریتانیا بتواند عضوی از آن باقی بماند.

آقای کامرون گفت: «اتحادیه اروپا برای هماهنگ کردن کشورهای خارج و داخل منطقه یورو باید انعطاف نشان دهد، هم برای کشورهایی که بدنبال ادغام و یکپارچکی نزدیکتر سیاسی و اقتصادی هستند و هم برای کشورهایی مانند بریتانیا که هرگز بدنبال این هدف نیستند. بنابراین ما باید در این باره صادق باشم، تعهد به معاهداتی که بدنبال اتحادیه ای یکپارچه تر باشد تعهدی است که نباید دیگر برای بریتانیا اعمال شود. ما به آن اعتقادی نداریم و در آن شرکت نمی کنیم. ما دیدگاه و چشم انداز متفاوتی برای اروپا داریم.»

آقای کامرون چهار خواسته اصلی بریتانیا را تحت عناوین انعطاف پذیری، رقابت پذیری، حاکمیت ملی و بحران مهاجرت مطرح کرد. بریتانیا قرار است در سال ۲۰۱۷ میلادی یک همه پرسی درباره خارج شدن یا ماندن در اتحادیه اروپا برگزار کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پیشنهادات بریتانیا به اتحادیه اروپا

شاهزاده ویلیام میزبان جشن تابستانی سلطنتی در کاخ باکینگهام

بریتانیا بیش از ۵ هزار پناهجو را تا پایان سال جاری میلادی به رواندا می‌فرستد