Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

کتاب جدید «آستریکس» با جولیان آسانژ به بازار می آید

کتاب جدید «آستریکس» با جولیان آسانژ به بازار می آید
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

نویسندگان داستان مصور «آستریکس» جلد جدیدی از این مجموعه داستان را به بازار عرضه می کنند. در این داستان جدید که با نام «روزنامۀ سزار» منتشر می شود، یک

آگهی

نویسندگان داستان مصور «آستریکس» جلد جدیدی از این مجموعه داستان را به بازار عرضه می کنند. در این داستان جدید که با نام «روزنامۀ سزار» منتشر می شود، یک شخصیت روزنامه نگار نیز به دیگر شخصیت ها اضافه شده است. این چهرۀ جدید با الهام از جولیان آسانژ، بنیانگذار سایت ویکی لیکس خلق شده است.

ژان ایو فری، یکی از تصویرگران این کتاب می گوید: «این شخصیت یک روزنامه نگار گولوآست (فرانسوی) اما دیدیه [دیدیه کنراد، تصویرگر دیگر این کتاب] دلش می خواست که از نظر ظاهری به جولیان آسانژ شبیه باشد. حتی اگر دقیقا نتوانیم بگوییم که خود اوست اما شخصیت روزنامه نگار داستان همین ویژگی ها را دارد.»

روزنامه نگار جلد جدید داستان های آستریکس تلاش می کند با پروپاگاندای سزار بجنگد. جلد جدید آستریکس به فاصلۀ دو سال از شمارۀ قبلی این سری داستان های مصور به بازار عرضه می شود. این کتاب که با عنوان اصلی «پاپیروس سزار» منتشر می شود، سی و عنوان از مجموعه داستان های آستریکس است و در وهلۀ اول به زبان فرانسه به خوانندگان عرضه می شود.

جولیان آسانژ به خاطر افشای اسناد محرمانۀ سرویس های جاسوسی آمریکا از چهارسال پیش به اینسو به سفارت اکوآدور در لندن پناهنده شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آخرین نبرد حقوقی بنیانگذار ویکی‌لیکس در دادگاه بریتانیا برای جلوگیری از استردادش به آمریکا

درگذشتگان سرشناس جهان در سال ۲۰۲۳؛ از سیلویو برلوسکونی تا متیو پری

جایزه نوبل ادبیات سال ۲۰۲۳ به «یون فوسه» نویسنده نروژی رسید