Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

ایرفرانس در برابر چالشهای متعدد

ایرفرانس در برابر چالشهای متعدد
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

شرکت هواپیمایی ایرفرانس برای رهایی از زیر بار سنگین بدهی ۴.۵ میلیارد یورویی خود و بالابردن میزان سوددهی به تدوین یک برنامه جامع تجدیدساختار که در آن

آگهی

شرکت هواپیمایی ایرفرانس برای رهایی از زیر بار سنگین بدهی ۴.۵ میلیارد یورویی خود و بالابردن میزان سوددهی به تدوین یک برنامه جامع تجدیدساختار که در آن حذف مشاغل نیز گنجانده شده، روی آورده است. از سوی دیگر رقابت شدید در بخش کمپانی های هواپیمایی ارزان قیمت بر مشکلات گروه ایرفرانس کی ال ام افزوده است.

در رقابت بالای خطوط هوایی، گروه ایرفرانس کی ال ام با داشتن ۸ میلیون و ۷۰۰ هزار مسافر در ماه اوت سال جاری پس از شرکتهای هواپیمایی لوفت هانزا، رایان ایر و گروه هوایی آی ای جی قرار می گیرد. تعداد مسافران شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در این زمان به رقم ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر می رسد.

مایکل هوسون، تحلیلگر امور اقتصادی می گوید: «متاسفانه روابط و امور صنعتی آنها در قرن نوزدهم مانده است. کسی باید واکنشی نشان دهد. مدیریت شرکت سعی دارد راه حلی بیابد. به نظر من راه دیگری جز این وجود ندارد.»

دولت فرانسه صاحب ۱۷ درصد سهام گروه ایرفرانس کی ال ام است. سندیکاها اعتقاد دارند دولت با اعمال سیاستهای مناسب در بخش حمل و نقل هوایی از جمله سر و سامان بخشیدن به مالیاتها در این بخش و یا بالابردن میزان مبادلات بازرگانی با سایر کمپانی ها می تواند در حل بحران ایرفرانس نقش ایفا کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دزدی از جواهرفروشی «ستاره‌نشان» در پاریس؛ سارقان مسلح از چنگ پلیس گریختند

شورش‌ در کالدونیای جدید؛ جمهوری آذربایجان، روسیه و چین از جان این قلمرو فرانسه چه می‌خواهند؟

محمد عمره، زندانی فرانسوی که با حمله مرگبار همدستانش به ماموران گریخت، کیست؟