ایرفرانس در برابر چالشهای متعدد

ایرفرانس در برابر چالشهای متعدد
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

شرکت هواپیمایی ایرفرانس برای رهایی از زیر بار سنگین بدهی ۴.۵ میلیارد یورویی خود و بالابردن میزان سوددهی به تدوین یک برنامه جامع تجدیدساختار که در آن

آگهی

شرکت هواپیمایی ایرفرانس برای رهایی از زیر بار سنگین بدهی ۴.۵ میلیارد یورویی خود و بالابردن میزان سوددهی به تدوین یک برنامه جامع تجدیدساختار که در آن حذف مشاغل نیز گنجانده شده، روی آورده است. از سوی دیگر رقابت شدید در بخش کمپانی های هواپیمایی ارزان قیمت بر مشکلات گروه ایرفرانس کی ال ام افزوده است.

در رقابت بالای خطوط هوایی، گروه ایرفرانس کی ال ام با داشتن ۸ میلیون و ۷۰۰ هزار مسافر در ماه اوت سال جاری پس از شرکتهای هواپیمایی لوفت هانزا، رایان ایر و گروه هوایی آی ای جی قرار می گیرد. تعداد مسافران شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در این زمان به رقم ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر می رسد.

مایکل هوسون، تحلیلگر امور اقتصادی می گوید: «متاسفانه روابط و امور صنعتی آنها در قرن نوزدهم مانده است. کسی باید واکنشی نشان دهد. مدیریت شرکت سعی دارد راه حلی بیابد. به نظر من راه دیگری جز این وجود ندارد.»

دولت فرانسه صاحب ۱۷ درصد سهام گروه ایرفرانس کی ال ام است. سندیکاها اعتقاد دارند دولت با اعمال سیاستهای مناسب در بخش حمل و نقل هوایی از جمله سر و سامان بخشیدن به مالیاتها در این بخش و یا بالابردن میزان مبادلات بازرگانی با سایر کمپانی ها می تواند در حل بحران ایرفرانس نقش ایفا کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مخالفت سازمان ملل با تصمیم فرانسه در منع حجاب برای ورزشکارانش در المپیک پاریس

ویدئوی جنجالی نشانه گرفتن معترضان فرانسوی از سوی پلیس با سلاح گرم؛ ماجرا چه بود؟

پاپ فرانسیس خواستار سازوکاری برای تسهیل شرایط پذیرش و حفظ کرامت انسانی مهاجران در اروپا شد