Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

مجارستان؛ استقرار هزاران سرباز در مرزها در مواجه با بحران مهاجرت

مجارستان؛ استقرار هزاران سرباز در مرزها در مواجه با بحران مهاجرت
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دولت مجارستان با تایید پارلمان در استفاده از ارتش برای مواجه با بحران مهاجرت تصمیمی جنجال برانگیز اتخاذ کرده است. به گفته گابور تاناش، خبرنگار

آگهی

دولت مجارستان با تایید پارلمان در استفاده از ارتش برای مواجه با بحران مهاجرت تصمیمی جنجال برانگیز اتخاذ کرده است. به گفته گابور تاناش، خبرنگار یورونیوز در مجارستان، دولت این کشور در راستای مواجه با بی نظمی و هرج و مرج ناشی از تراکم مهاجران روز جمعه استقرار حدود ۴ هزار سرباز را در پایگاهی نظامی در نزدیکی شهر هودمزوواشارهه (Hódmezővásárhely) آغاز کرده است. این پایگاه در ۴۰ کیلومتری مرز مجارستان با صربستان واقع شده است.

قرار است هزاران سرباز مجار را از این پایگاه مرکزی در نقاط و پُست های مرزی در طول مرز ۱۷۰ کیلومتری مجارستان با صربستان مستقر شوند.

مجارستان برای مهار و جلوگیری از ورود مهاجران و پناهجویان به خاک خود همچنین حصار و حفاظی فلزی ایجاد کرده است که در ماه اکتبر تکمیل خواهد شد.

ویکتور اوربان، نخست وزیر مجارستان اعلام کرده است از ۱۵ سپتامبر با اجرای مقررات سختگیرانه تر مهاجرانی که بطور غیرقانونی وارد مجارستان شوند بازداشت خواهند شد و دولتش عبور غیرقانونی از مرزهای کشورش را برنخواهد تابید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مجارستان مرزهای خود را روی پناهجویان غیرقانونی می بندد

روزانه ۲ هزار مهاجر از آبهای ترکیه وارد جزایر یونان می شوند

آشفتگی پناهجویان در مجارستان، احتمال اعلام حالت بحرانی