Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

دانمارک به پناهجویان عازم سوئد اجازه عبور آزادانه از خاک خود را داد

دانمارک به پناهجویان عازم سوئد اجازه عبور آزادانه از خاک خود را داد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دانمارک به پناهجویانی که از آلمان عازم سوئد هستند اجازه داد تا آزادانه از خاک این کشور عبور کنند. دانمارک که پیشتر به شیوه های مختلف، از تبلیغات در

آگهی

دانمارک به پناهجویانی که از آلمان عازم سوئد هستند اجازه داد تا آزادانه از خاک این کشور عبور کنند.

دانمارک که پیشتر به شیوه های مختلف، از تبلیغات در بیروت تا اعمال محدودیت های مرزی، سعی داشت تا مانع از ورود پناهجویان به این کشور شود، با چرخش در موضع خود نسبت به مهاجران، روز پنج شنبه راه آهن خود با آلمان را که یک روز قبل بسته شده بود باز کرد و نسبت به آن دسته از مهاجرانی که پس از گذشتن از آلمان از طریق این کشورعازم سوئد هستند نرمش نشان داد.

لارس لوئکه راسموسن، نخست وزیر دانمارک با اذعان به این که پناهجویانی که به کشورش می رسند اغلب ثبت نام نشده اند، گفت: «من آلمانی ها را سرزنش نمی کنم برای این که زیر فشارهای پیش بینی نشده هستند. آنهایی که می خواهند درخواست پناهندگی بدهند بدانند که دانمارک کشوری امن و مطمئن است و ما در آن به خوبی زندگی می کنیم.»

ارتباط راه آهن آلمان و دانمارک و یک بزرگراه بین کشوری روز چهارشنبه پس از آن بسته شد که تعدادی از مهاجران عمدتاً سوری و عراقی که از آلمان عازم سوئد بودند در میانه راه، در دانمارک از پیاده شدن از قطار و ثبت درخواست پناهندگی در این کشور امتناع کردند.

سیاست های مهاجرتی سختگیرانه دانمارک دلیل اکراه پناهجویان نسبت به ماندن در این کشور و درخواست پناهندگی از آن عنوان شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آتش‌سوزی در دانمارک؛ ساختمان قدیمی بورس کپنهاگ در میان شعله‌ها سوخت

ملکه پیشین دانمارک در دوره بازنشستگی به طراحی لباس و صحنه باله مشغول می‌شود

کشف اطلاعات تازه از زندگی قربانی مراسم آئینی در ۵ هزار سال پیش در دانمارک