کارزار تبلیغاتی دانمارک در لبنان برای حل مسئله مهاجرت

کارزار تبلیغاتی دانمارک در لبنان برای حل مسئله مهاجرت
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

وزرات مهاجرت دانمارک در ابتکاری تازه، با راه انداختن یک کارزار تبلیغاتی در لبنان بر آن است تا پناهجویان را از سفر به دانمارک منصرف کند. این تبلیغات

وزرات مهاجرت دانمارک در ابتکاری تازه، با راه انداختن یک کارزار تبلیغاتی در لبنان بر آن است تا پناهجویان را از سفر به دانمارک منصرف کند.

آگهی

این تبلیغات که روز دوشنبه به زبان عربی و انگلیسی در روزنامه های لبنان منتشر شده حاوی این پیام است که کشورهای عضو اتحادیه اروپا خدمات اجتماعی را برای پناهجویان جدید تا پنجاه درصد کاهش می دهند.

الی شهروند ساکن بیروت که آرشیتکت است درباره این تبلیغات گفت: «اولش برایم جالب بود . چون به جای این که تبلیغ شود در چنین بحرانی « ما به پناهجویان کمک می کنیم»، در قالب تبلیغات گفته « کمک به پناهجویان را قطع می کنیم». خیلی مسخره است که آنها بخواهند به این شیوه چیزی بفروشند.»

لبنان با چهار میلیون نفر جمعیت به تنهایی طی سال های اخیر بیش از یک میلیون و یکصد هزار پناهجوی سوری را پذیرفته است.

نوحا کرم دیگر شهروند بیروت که وکیل است افزود: «اگر آنها می خواهند اقدام بشردوستانه انجام دهند، می توانند تعداد خاصی پناهجو بپذیرند و آنطور که در اینجا [لبنان] می بینیم، به این همه پناهجو اجازه ورود به خاکشان را ندهند. ما نزدیک به دو میلیون پناهجو داریم و نمی دانیم کی هستند و از کجا آمده اند.»

در حالی که بسیاری از دانمارکی ها خواستار کنترل مرزهای کشورشان هستند، مقام های دانمارک می گویند اعمال تدابیر امنیتی در مرز مشترک با آلمان راه حلی برای مساله مهاجرت نیست. از این رو وزرات مهاجرت دانمارک به کارزار تبلیغاتی متوسل شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کشف «کپسول زمان» در آجر گلی شکسته؛ دانشمندان محیط زندگی پادشاه آشور در ۲۹۰۰ سال پیش را بازسازی کردند

«وطن‌پرستان دانمارکی» دوباره قرآن‌ را آتش زدند؛ عراق بار دیگر محکوم کرد

یوگا با آبجو در دورهمی دختران و پسران دانمارکی؛ ورزش، الکل، تفریح یا هر سه؟