کارزار تبلیغاتی دانمارک در لبنان برای حل مسئله مهاجرت

کارزار تبلیغاتی دانمارک در لبنان برای حل مسئله مهاجرت
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

وزرات مهاجرت دانمارک در ابتکاری تازه، با راه انداختن یک کارزار تبلیغاتی در لبنان بر آن است تا پناهجویان را از سفر به دانمارک منصرف کند. این تبلیغات

آگهی

وزرات مهاجرت دانمارک در ابتکاری تازه، با راه انداختن یک کارزار تبلیغاتی در لبنان بر آن است تا پناهجویان را از سفر به دانمارک منصرف کند.

این تبلیغات که روز دوشنبه به زبان عربی و انگلیسی در روزنامه های لبنان منتشر شده حاوی این پیام است که کشورهای عضو اتحادیه اروپا خدمات اجتماعی را برای پناهجویان جدید تا پنجاه درصد کاهش می دهند.

الی شهروند ساکن بیروت که آرشیتکت است درباره این تبلیغات گفت: «اولش برایم جالب بود . چون به جای این که تبلیغ شود در چنین بحرانی « ما به پناهجویان کمک می کنیم»، در قالب تبلیغات گفته « کمک به پناهجویان را قطع می کنیم». خیلی مسخره است که آنها بخواهند به این شیوه چیزی بفروشند.»

لبنان با چهار میلیون نفر جمعیت به تنهایی طی سال های اخیر بیش از یک میلیون و یکصد هزار پناهجوی سوری را پذیرفته است.

نوحا کرم دیگر شهروند بیروت که وکیل است افزود: «اگر آنها می خواهند اقدام بشردوستانه انجام دهند، می توانند تعداد خاصی پناهجو بپذیرند و آنطور که در اینجا [لبنان] می بینیم، به این همه پناهجو اجازه ورود به خاکشان را ندهند. ما نزدیک به دو میلیون پناهجو داریم و نمی دانیم کی هستند و از کجا آمده اند.»

در حالی که بسیاری از دانمارکی ها خواستار کنترل مرزهای کشورشان هستند، مقام های دانمارک می گویند اعمال تدابیر امنیتی در مرز مشترک با آلمان راه حلی برای مساله مهاجرت نیست. از این رو وزرات مهاجرت دانمارک به کارزار تبلیغاتی متوسل شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آتش‌سوزی در دانمارک؛ ساختمان قدیمی بورس کپنهاگ در میان شعله‌ها سوخت

ملکه پیشین دانمارک در دوره بازنشستگی به طراحی لباس و صحنه باله مشغول می‌شود

کشف اطلاعات تازه از زندگی قربانی مراسم آئینی در ۵ هزار سال پیش در دانمارک