Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

حیرت و تأثر از قتل دو خبرنگار آمریکایی

حیرت و تأثر از قتل دو خبرنگار آمریکایی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

قتل دو خبرنگار تلویزیونی آمریکا در جریان یک برنامه زنده، تأثر آمریکاییان را برانگیخته و آنها را بهت زده ساخته است. گروهی از مردم پس از دیدن این صحنه

آگهی

قتل دو خبرنگار تلویزیونی آمریکا در جریان یک برنامه زنده، تأثر آمریکاییان را برانگیخته و آنها را بهت زده ساخته است.

گروهی از مردم پس از دیدن این صحنه به صورت خودجوش در مقابل محل کار این دو جمع شدند و با گذاشتن گل و بادکنک و بیان احساساتشان از آنها یاد کردند.

دالتون لوکاس، نوجوان ساکن محل حادثه می گوید: « انتظار نداشتیم که چنین اتفاقی، در محل زنگیمان رخ دهد. چنین حوادثی به انسان ضربه می زند. اگر چه الیسون را فقط در تلویزیون دیده بودم ولی با وی احساس آشنایی می کردم، او همیشه با برنامه صبحگاهیش روزم را روشن می کرد.»

الیسون پارکر و ادام وارد، خبرنگار و تصویربردار شبکه تلویزیونی WDBJ7 در حال پخش یک برنامه زنده هدف تیراندازی همکار سابقشان قرار گرفتند و به قتل رسیدند.

فرد مهاجم به نام وستر لی فلانیگان، پیش از اقدام به خودکشی، انگیزه عمل خود را انتقامجویی از کشتار نژاد پرستانه سیاه پوستان، بدرفتاری همکارانش، تبعیض نژادی و آزار دیدن در محل کار اعلام کرده بود.

جفری مارکس، رییس تلویزیون WDBJ درباره اخراج چنین توضیح می دهد: «مجبور بودیم او را اخراج کنیم . زیرا دردسرساز بود. در آن زمان با مسئولان صحبت کردیم. کمک کردند او را از ساختمان بیرون کنیم. ولی این موضوع به دو سال پیش برمی گردد. در آن هنگام همه اقدامات احتیاطی که به نظرمان لازم می آمد را انجام دادیم. »

عامل حادثه پس از تعقیب و گریز با پلیس، بسوی خود تیراندازی کرد و بر اثر جراحت وارده در گذشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آزادی حمل سلاح در آمریکا؛ تداعی کننده فیلمهای وسترن

سوءقصد نافرجام به جان ترامپ و تردیدها در خصوص اقدامات پلیس مخفی آمریکا؛ چه کسی مقصر است؟

زنی که از سقوط آسانسور از طبقه ۷۵ یک آسمان‌خراش جان سالم به در برد