Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

فلسطینیان کرانه باختری برابر یهودیان پستهای ایست و بازرسی دایر کردند

فلسطینیان کرانه باختری برابر یهودیان پستهای ایست و بازرسی دایر کردند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فلسطینیان در کرانه باختری پست های گشت و بازرسی شبانه دایر کرده اند، تا خود و مناطق مسکونیشان را از گزند حملات یهودیان افراطی مصون نگه دارند. این

آگهی

فلسطینیان در کرانه باختری پست های گشت و بازرسی شبانه دایر کرده اند، تا خود و مناطق مسکونیشان را از گزند حملات یهودیان افراطی مصون نگه دارند. این اقدام در پی یورشهای اخیر یهودیان شهرک نشین به فلسطینی ها، کشته شدن پدر و فرزند یک خانواده فلسطینی در آتش سوزی و بالا گرفتن تنش در کرانه باختری صورت می پذیرد.

منتصر، جوانی فلسطینی که در پست ایست و بازرسی در روستای ترسعیا در کرانه باختری فعالیت می کند، می گوید: «ما اینجا کنترل می کنیم که آیا عابران سلاح، ابزار سرقت و چیزهایی از این گونه دارند یا نه. چون یهودی های بسیاری از این منطقه عبور می کنند و ممکن است مشکل آفرین باشند، خانه آتش بزنند و یا هر کار دیگری هم ممکن است بکنند.»

گزارشها حاکی است که فلسطینیان دایرکننده پست های بازرسی، در جریان بازرسی ها تاکنون موفق به کشف تعدادی ابزار خطرآفرین شده اند.

هفته گذشته، یهودیان افراطی با بمبهای آتشزا شبانه به خانه یک فلسطینی حمله کردند. در اثر آتش سوزی در این خانه، تاکنون پدر و کودک هجده ماهه خانواده جان خود را از دست داده و مادر و یک کودک چهار ساله در بیمارستان بستری هستند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تشیع جنازه مردی که بر اثر سوختگی در آتش سوزی عمدی در کرانه باختری جان باخت

آمریکا پنج یگان امنیتی اسرائیل را ناقض حقوق بشر خواند؛ کمک‌های نظامی اما متوقف نمی‌شود

از گردان اسرائیلی «نتزاه یهودا» چه می‌دانیم؟ چرا آمریکا به دنبال تحریم آن است؟