تشیع جنازه مردی که بر اثر سوختگی در آتش سوزی عمدی در کرانه باختری جان باخت

تشیع جنازه مردی که بر اثر سوختگی در آتش سوزی عمدی در کرانه باختری جان باخت
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

جمعیت انبوهی از فلسطینی ها روز شنبه در روستای دوما واقع در کرانه باختری رود اردن گرد آمدند تا در مراسم خاکسپاری سعد دوابشه، مردی که بر اثر سوختگی

آگهی

جمعیت انبوهی از فلسطینی ها روز شنبه در روستای دوما واقع در کرانه باختری رود اردن گرد آمدند تا در مراسم خاکسپاری سعد دوابشه، مردی که بر اثر سوختگی شدید در آتش سوزی عمدی جان باخته شرکت کنند.

در آتش سوزی هفته گذشته در خانه سعد دوابشه که به شهرک نشینان افراطی یهودی نسبت داده شده، فرزند هجده ماهه او جان داد و همسر و پسر چهارساله اش که زخمی شده اند، در بیمارستان بستری هستند.

سعد دوابشه نیز که به دلیل جراحات جدی در بیمارستانی در اسرائیل بستری شده بود، نتوانست زنده بماند.

کشته شدن این کودک خردسال و پدرش با تنش هایی در میان فلسطینی ها و نیروهای نظامی اسرائیل همراه بوده است. فلسطینی ها از مقام های اسرائیل به این دلیل که نتوانسته اند مانع از این حمله شوند انتقاد می کنند. در همین حال بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل با محکوم کردن این حادثه تروریستی گفته است که عاملان آن باید مجازات شوند.

دولت اسرائیل در جریان تحقیقات برای شناسایی عاملان این حمله دو افراطی را مورد بازجویی قرار داده و گمان می رود که یکی از آنها عامل خشونت های علیه غیرنظامیان فلسطینی باشد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پس از کودک هجده ماهه فلسطینی پدر نیز بر اثر آتش سوزی عمدی درگذشت

مرگ کودک هجده ماهه در پی حمله اسراییلی های تندرو

وقوع یکی از بدترین درگیری‌های خشونت‌‌آمیز در کرانه باختری در پی پیدا شدن جسد یک نوجوان اسرائیلی