بازگشایی ساحل جنوبی فرانسه با پایان زودهنگام سفر پادشاه عربستان

بازگشایی ساحل جنوبی فرانسه با پایان زودهنگام سفر پادشاه عربستان
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پادشاه عربستان که برای گذراندن تعطیلات تابستانی به سواحل جنوبی فرانسه سفر کرده بود، سفر خود را زودتر از موعد مقرر به پایان رساند و ساحلی که به آنها

آگهی

پادشاه عربستان که برای گذراندن تعطیلات تابستانی به سواحل جنوبی فرانسه سفر کرده بود، سفر خود را زودتر از موعد مقرر به پایان رساند و ساحلی که به آنها اختصاص یافته بود نیز برای عموم بازگشایی شد.

ملک سلمان قرار بود همراه با خانواده اش مدت سه هفته در سواحل والوریس در جنوب فرانسه بماند اما او به سفرش پس از هشت روز پایان داد و از فرانسه به شهر طنجه در مراکش سفر کرد.

به منظور سفر پادشاه عربستان بخشی از ساحل این منطقه روی عموم بسته شد که این امر انتقادهای فراوانی را از سوی ساکنان محلی و مردم فرانسه در پی داشت.

نوئل فالکو، نمانیده مخالفان در شهرداری منطقه می گوید: « همه چیز خریدنی نیست. ما هیچگاه مخالفتی با رفت و آمد میلیونرها به اینجا نداشته ایم.ما زمانی مخالفیم که یک میلیونر بخواهد قوانین فرانسه را زیرپا بگذارد.»

مقام های عربستان به دلیل تدابیر امنیتی از فرانسه خواسته بودند تا این ساحل به روی عموم بسته شود. این در حالیست که مخالفان می گویند، این خلاف قوانین فرانسه است و تدابیر امنیتی تنها در صورت سفر رسمی پادشاه قابل اجرا است نه زمانی که وی در سفر تفریحی است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پلیس فرانسه رهبر یک «فرقه چند ملیتی یوگا» را به اتهام سواستفاده جنسی از شاگردان زن بازداشت کرد

تصاویری از بازار ویژه کریسمس در استراسبورگ فرانسه

یکی از کلاه‌های ناپلئون نزدیک به ۲ میلیون یورو در حراج به فروش رفت