Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

بازگشایی ساحل جنوبی فرانسه با پایان زودهنگام سفر پادشاه عربستان

بازگشایی ساحل جنوبی فرانسه با پایان زودهنگام سفر پادشاه عربستان
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پادشاه عربستان که برای گذراندن تعطیلات تابستانی به سواحل جنوبی فرانسه سفر کرده بود، سفر خود را زودتر از موعد مقرر به پایان رساند و ساحلی که به آنها

آگهی

پادشاه عربستان که برای گذراندن تعطیلات تابستانی به سواحل جنوبی فرانسه سفر کرده بود، سفر خود را زودتر از موعد مقرر به پایان رساند و ساحلی که به آنها اختصاص یافته بود نیز برای عموم بازگشایی شد.

ملک سلمان قرار بود همراه با خانواده اش مدت سه هفته در سواحل والوریس در جنوب فرانسه بماند اما او به سفرش پس از هشت روز پایان داد و از فرانسه به شهر طنجه در مراکش سفر کرد.

به منظور سفر پادشاه عربستان بخشی از ساحل این منطقه روی عموم بسته شد که این امر انتقادهای فراوانی را از سوی ساکنان محلی و مردم فرانسه در پی داشت.

نوئل فالکو، نمانیده مخالفان در شهرداری منطقه می گوید: « همه چیز خریدنی نیست. ما هیچگاه مخالفتی با رفت و آمد میلیونرها به اینجا نداشته ایم.ما زمانی مخالفیم که یک میلیونر بخواهد قوانین فرانسه را زیرپا بگذارد.»

مقام های عربستان به دلیل تدابیر امنیتی از فرانسه خواسته بودند تا این ساحل به روی عموم بسته شود. این در حالیست که مخالفان می گویند، این خلاف قوانین فرانسه است و تدابیر امنیتی تنها در صورت سفر رسمی پادشاه قابل اجرا است نه زمانی که وی در سفر تفریحی است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به جنایات جنگی مقامات سوری در فرانسه آغاز شد

دزدی از جواهرفروشی «ستاره‌نشان» در پاریس؛ سارقان مسلح از چنگ پلیس گریختند

شورش‌ در کالدونیای جدید؛ جمهوری آذربایجان، روسیه و چین از جان این قلمرو فرانسه چه می‌خواهند؟