Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

نگرانی فرستاده ویژه سازمان ملل از بمباران مناطق مسکونی در شمال سوریه

نگرانی فرستاده ویژه سازمان ملل از بمباران مناطق مسکونی در شمال سوریه
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

استفان دومیستورا، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به سوریه روز پنجشنبه نگرانی عمیق خود را درباره ساکنان شهر الزبدانی ابراز کرده است. این درحالی است یک

آگهی

استفان دومیستورا، فرستاده ویژه سازمان ملل متحد به سوریه روز پنجشنبه نگرانی عمیق خود را درباره ساکنان شهر الزبدانی ابراز کرده است.

این درحالی است یک منبع نظامی سوریه شامگاه سه شنبه اعلام کرد، آخرین پایگاه های «تروریستی» در دشت الزبدانی واقع در جنوب دمشق نابود شده است.

وانینا مائستراچی ، سخنگوی سازمان ملل دراین باره گفت: «در بیانیه ای که دیشب منتشر شد، او (فرستاده ویژه سازمان ملل متحد) با توجه به گفته های منابع آگاه محلی تأیید کرده است که این منطقه با تعداد زیادی از بمبهای بُشکه ای بمباران شده. جیش الفتح نیز در اقدامی متقابل به روستاهای الفوعه و کفرایا در نزدیکی ادلب، که شمار قابل توجهی از ساکنان در آنها محاصره شده بودند، راکت و خمپاره های سنگین پرتاب کرده است».

به گفته منبع خبری سوریه، جاده اصلی منتهی به جنوب غرب این منطقه کاملا در کنترل ارتش سوریه قرار گرفته و یک کارگاه تولید مواد منفجره نیز در حین عملیات جستجو در دشت الزبدانی کشف و نابود شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ابراز نگرانی کمیساریای پناهندگان سازمان ملل از وضعیت آوارگان سوری

دیده‌بان حقوق بشر سوریه: ۶ شبه‌نظامی طرفدار ایران در حملات اسرائیل به سوریه کشته شدند

کشته شدن فرمانده ارشد سپاه در حمله هوایی به ساختمانی در کنار سفارت ایران در دمشق