دو تیراندازی مشابه در شهرهای دیترویت و فیلادلفیا در آمریکا

دو تیراندازی مشابه در شهرهای دیترویت و فیلادلفیا در آمریکا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پلیس در شهر دیترویت در ایالت میشیگان آمریکا کشته شدن یک نفر و زخمی شدن ۹ نفر در جریان تیراندازی به یک مهمانی را تائید کرد. به گفته پلیس شنبه شب مرد

پلیس در شهر دیترویت در ایالت میشیگان آمریکا کشته شدن یک نفر و زخمی شدن ۹ نفر در جریان تیراندازی به یک مهمانی را تائید کرد.

آگهی

به گفته پلیس شنبه شب مرد جوان ۲۰ ساله ای در جریان تیراندازی فردی مهاجم به یک مهمانی همسایگان محله ای در دیترویت، کشته شد. پلیس احتمال می دهد که هدف فرد مهاجم از این تیراندازی کشتن این جوان ۲۰ ساله بوده است.

این مهمانی در یک زمین بسکتبال با حضور کودکان برگزار شد و به گفته پلیس سه نفر از ۹ فرد زخمی شده در این تیراندازی که بین ۲۱ تا ۴۶ سال سن دارند، زن هستند.

شنبه شب در حادثه ای مشابه در شهر فیلادلفیا در ایالت پنسیلوانیا نیز هفت نفر از جمله دو کودک زخمی شدند. فرد مهاجم در فیلادلفیا هم اقدام به تیراندازی بر روی شرکت کنندگان در مهمانی همسایگان یک محله کرد.

دو تیراندازی شنبه شب در شهرهای دیترویت و فیلادلفیا تنها سه روز پس از تیراندازی در کلیسایی در شهر چارلستون در ایالت کارولینای جنوبی رخ می دهد که در جریان آن ۹ آمریکایی آفریقایی تبار کشته شدند. در پی تیراندازی در شهر چارلستون آمریکا بار دیگر بحث بر سر قانون حمل سلاح در این کشور بالا گرفته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

قاضی آمریکایی یکی از متهمان ۱۱ سپتامبر را به دلیل «عوارض شکنجه در گوانتانامو» از محاکمه معاف کرد

تصاویری از اعتراض اسرائیلی‌های مقیم آمریکا علیه بنیامین نتانیاهو

روایتی از سقوط اف۳۵ آمریکایی؛ خلبان پس از فرود در حیاط خلوت یک منزل مسکونی درخواست آمبولانس کرد