مهاجم به مقرر پلیس دالاس به ضرب گلوله از پای درآمد

مهاجم به مقرر پلیس دالاس به ضرب گلوله از پای درآمد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

نیروهای ویژه پلیس ایالات متحده آمریکا فردی را که صبحگاه روز شنبه به مقر پلیس شهر دالاس حمله کرد، به ضرب گلوله از پای درآوردند. گزارش شده است که مهاجم

نیروهای ویژه پلیس ایالات متحده آمریکا فردی را که صبحگاه روز شنبه به مقر پلیس شهر دالاس حمله کرد، به ضرب گلوله از پای درآوردند.

آگهی

گزارش شده است که مهاجم از دورن یک خودروی زرهی، مقر پلیس را به رگبار بسته و سپس گریخته است. نیروهای پلیس، ساعاتی بعد، او را محاصره کرده و سرانجام از پای درآوردند. چگونگی مرگ و هویت مهاجم هنوز دقیقا مشخص نشده است.

به گفته پلیس دالاس حمله هوشمندانه برنامه ریزی شده بوده است؛ یک کیف حاوی چند بمب دست ساز در پارکینگ مقر پلیس پیدا شده است و یکی از بمب ها هنگامی که روبات پلیس به کیف نزدیک شده، منفجر شده است ولی خسارتی در پی نداشته است.

به نقل از رئیس پلیس دالاس مهاجم به مذاکره کنندگان گفته که پلیس فرزندش را از او گرفته چون او متهم به تروریسم است. وی همچنین تهدید کرده بوده که نیروهای پلیس را خواهد کشت.

فرد مهاجم خود را به نام جیمز بولویر معرفی کرده بود، اما پلیس هنوز نتوانسته هویت وی را تایید کند. به گفته یک شبکه تلویزیونی محلی فردی ۳۵ ساله به این نام در ماه مه سال ۲۰۱۳ به اتهام اعمال خشونت خانگی مجرم شناخته شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چراغ سبز بایدن به تحویل موشک‌های دوربرد «ا‌تکمز» به کی‌یف؛ این موشک‌ها چه ویژگی‌هایی دارند؟

جیمی کارتر در آستانه جشن تولد ۹۹ سالگی خود به همراه همسرش در جشنواره بادام‌زمینی دیده شد

قاضی آمریکایی یکی از متهمان ۱۱ سپتامبر را به دلیل «عوارض شکنجه در گوانتانامو» از محاکمه معاف کرد