Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

در خبرها آمده بود ...

در خبرها آمده بود ...
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مرگ ناگهانی کَل های سکایی در قزاقستان از روز بیستم اردیبهشت ماه جاری تاکنون، در حدود نیمی از بزهای کوهی موسوم به «کل سکایی» یا «سایگا» در قزاقستان

مرگ ناگهانی کَل های سکایی در قزاقستان

آگهی

از روز بیستم اردیبهشت ماه جاری تاکنون، در حدود نیمی از بزهای کوهی موسوم به «کل سکایی» یا «سایگا» در قزاقستان تلف شده اند. در روده کل های تلف شده گونه ای باکتری کشنده یافت شده است که سبب اسهال، کف کردن دهان، افسردگی و در نهایت مرگ حیوان می شود. نسل کل سکایی در جهان خطر انقراض است.

اطلاعات بیشتر در این مورد را اینجا ببینید.

پیوند به منبع خبر

#ФОТОРЕПОРТАЖ. Киіктер неден қырылды? Орталық Азияда #киік саны күрт кеміп барады http://t.co/CKyVs99yQzpic.twitter.com/H0Gv3FoBHn

— Азаттық радиосы (@AzattyqRadiosy) Mayo 21, 2015

قبر مشترک انسان و حیوان

انجمن گورستان آلمان روز سه شنبه اعلام کرد مردم از این پس می توانند درخواست کنند که پس از مرگشان با حیوان خانگی خود در یک قبر دفن شوند. نام این طرح «بهشت ما» است و هدف از آن برآورده کردن آرزوی کسانی است که گمان می کنند حتا پس از مرگ هم عاشق حیوان خانگی خود خواهند بود. در حال حاضر این طرح تنها در دو گورستان آلمان اجرا می شود.

اطلاعات بیشتر را در وب سایت طرح بهشت ما ببینید.

بعد از ازدواج همجنس گرایان نوبت ازدواج با محارم خواهد بود؟

آنگرت کرامپ کارنباوئر، استاندار منطقه زارلند آلمان در مصاحبه ای با روزنامه زاربروکر زایتونگ گفته تاکنون تعریف ازدواج مشخصا پیوند میان یک مرد و یک زن بوده است، اما بعد از رسمیت یافتن ازدواج همجنس گرایان، کسانی هم پیدا خواهند شد که مدعی ازدواج با محارم و ازدواج بین بیشتر از دو نفر بشوند. این اظهارات جنجال زیادی در شبکه تویتر و مطبوعات آلمان به راه انداخته است. آخرین نظرسنجی در آلمان نشان می دهد که بیشتر مردم این کشور با ازدواج دو هم جنس، موافق هستند.

پیوند به منبع خبر

زنان ترکیه به اردوغان پشت کردند

هزاران زن در ترکیه به نشانه اعتراض به رئیس جمهوری این کشور، رجب طیب اردوغان، عکس هایی از خودشان را در حالی که پشت به دوربین دارند در شبکه های اجتماعی منتشر کردند.

روز دوشنبه گذشته، اردوغان در حین بازدید از استان ایغدیر در شرق ترکیه پس از مواجهه با زنانی که به نشانه اعتراض به او پشت کرده بودند، گفت: «من خیلی عذر می خواهم … اما عفت من اجازه نمی دهد که طور دیگری بگویم این حرکت چه معنایی می دهد، پشت کردن به من و علامت پیروزی نشان دادن.»

او سپس از زنان خواسته بود که اگر اعتراضی به او دارند، نامزد نمایندگی مجلس بشوند تا بتوانند در آنجا حرف خود را بزنند.

در واکنش به اظهارات زن ستیزانه اردوغان، هزاران زن عکس های خود را در حالی که به دوربین پشت کرده بودند روی شبکه های اجتماعی منتشر کردند.

Thousands of Turkish women turn their back in protest at Erdoğan http://t.co/QueRDPaRSIpic.twitter.com/Q05c84xR7h

— Ex-Muslims Forum (@CEMB_forum) 3 Juin 2015

پیوند به منبع خبر

مردی در روسیه مجسمه لنین را شکست

یک مرد روسی در حال گرفتن عکس سلفی، مجسمه ای از لنین را خراب کرد. این مرد سی و یک ساله در زمانی که باعث شکستن بخشی از مجسمه شد، در حالت مستی بوده است. او می گوید که مجسمه پیش از آن به دست کودکانی که در آنجا بازی می کردند شکسته شده بود. پلیس این مرد را برای ادای توضیحات فراخوانده است.

Пьяный житель Кузбасса сломал памятник Ленину, пытаясь сделать селфи с вождем http://t.co/BTR6TZlIXppic.twitter.com/anudUECARU

— Mikhail Golub (@golub) junio 4, 2015

30-лет пьянючий мужик с Кузбасса, житель Прокопьевска (Кемеровская обл) пытался сделать селфи с "вождем" Володя пал! pic.twitter.com/nmIWtvgXVl

— Жизнь в Резервации (@CleanAuthoritie) junio 4, 2015

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مدیر یکی از گروه‌های فمینیستی فرانسه به اتهام تجاوز جنسی محاکمه می‌شود

دادگاه تجدید نظر پاریس کنشگران فمن را از اتهام عریان‌نمایی با هدف جنسی تبرئه کرد

فمن‌های فرانسوی پرچم سرخ و سفید معترضان را بر فراز سفارت بلاروس برافراشتند