احزاب مخالف کرملین برای پیروزی در انتخابات متحد شدند

احزاب مخالف کرملین برای پیروزی در انتخابات متحد شدند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

احزاب مخالف دولت در روسیه برای انتخابات مناطق امسال و نیز انتخابات پارلمانی سال آتی این کشور متحد شدند و جبهه ای واحد تشکیل دادند. «ائتلاف دموکراتیک»

آگهی

احزاب مخالف دولت در روسیه برای انتخابات مناطق امسال و نیز انتخابات پارلمانی سال آتی این کشور متحد شدند و جبهه ای واحد تشکیل دادند.

«ائتلاف دموکراتیک» متشکل از ۶ حزب که تحت رهبری حزب «آر پی آر پارناس» خواهد بود، هفته گذشته شکل گرفت و روز چهارشنبه جنبه رسمی یافت.

آلکسی ناوالنی، رهبر حزب «ترقی» و از رهبران مخالفان دولت در همین خصوص گفت:«از آنجا که ما در انتخابات شانس برنده شدن داریم البته که اقدامات متقابل و جدی در برابر ما انجام خواهد شد. اما بسیار مهم است که ما بر این اقدامات فائق آییم و برای اولین بار در طول ۱۳ سال اخیر نشان دهیم که ائتلاف دموکراتیک برای نمایندگی سیاسی، بر اختلافات و موانع فائق آمده است. بوریس نمتسوف حامی بزرگ ائتلاف دموکراتیک بود. اگر آن تراژی اتفاق نیافتاده بود بوریس امروز در اینجا با ما بود.»

بوریس نمتسوف، از بنیانگذاران حزب «آر پی آر پارناس»، یکی از دو حزب بزرگ مخالف سیاست های کاخ کرملین بود که در ۲۷ فوریه امسال در نزدیکی میدان سرخ مسکو ترور شد.

منتقدان، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه را به دست داشتن در ترور وی متهم می کنند، اتهامی که وی آن را رد می کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پوتین «در جمع سربازانش» بار دیگر نامزد انتخابات شد؛ تصمیم رئيس جمهوری روسیه چه پیام‌هایی دارد؟

درخواست پوتین و بن سلمان از همه اعضای اوپک پلاس: به دیگر تولیدکنندگان نفت ملحق شوید

پوتین از سفر به عربستان و امارات به دنبال چیست؟