Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

اخبار مختلف از سراسر جهان؛ بارداری زن ۶۵ ساله تا بازداشت یک قاچاقچی آماتور

اخبار مختلف از سراسر جهان؛ بارداری زن ۶۵ ساله تا بازداشت یک قاچاقچی آماتور
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یونان؛ جنجال بر سر نماینده پارلمانی که یک کارگر پمپ بنزین را به اخراج تهدید کرد زوئه کنستانتوپولو، سخنگوی پارلمان یونان بدلیل تهدید به اخراج یک کارگر

یونان؛ جنجال بر سر نماینده پارلمانی که یک کارگر پمپ بنزین را به اخراج تهدید کرد

آگهی

زوئه کنستانتوپولو، سخنگوی پارلمان یونان بدلیل تهدید به اخراج یک کارگر پمپ بنزین از سوی رسانه ها یونانی مورد انتقاد قرار گرفت.

وی که یکی از اعضای سیریزا، حزب چپ گرای رادیکال، می باشد برای تعویض تایر خودروش به پمپ بنزین رفته و از کارگر حاضر در محل می خواهد که این کار را انجام دهد و فرد مورد نظر هم جواب می دهد که آچارهای لازم برای این کار را در اختیار ندارد.

روزی دیگر برای بار دوم به آنجا می رود باز همان جواب را از سوی کارگر پمپ بنزین دریافت می کند. خانم نماینده عصبانی شده و کارگر را به اخراج تهدید می کند و می گوید گزارش نافرمانی او را به صاحب کارش خواهد داد. در این میان دو زنی که با این صحنه روبرو شدند فیلمی از این مشاجره می گیرند و وکیل پارلمان یونان با تهدید آنها، تلفنهایش را گرفته و ویدئوی را پاک می کند.

روسیه؛ استریپ تیز دختران زیر سن قانونی

مقامات پلیس روسیه می گویند در جنوب این کشور فیلم گروهی از دختران نوجوان را پیدا کرده اند که در حال استریپ تیز هستند. رسانه های محلی می گویند ویدئوی این دختران از ۱۳ آوریل روی اینترنت و دسترس همگان قرار گرفته است.

این فیلم رقص های تحریک آمیز دختران در حالی روی اینترنت قرار می گیرد که تمامی این دختران زیر سن قانونی هستند و کسانی که فیلم را روی اینترنت قرار داده اند مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

بارداری زن ۶۵ ساله

آنگرت رائونیک، می تواند بدل به مسن ترین زن حامله جهان شود. وی ۶۵ ساله است و صاحب ۱۳ فرزند.

وی یک معلم آلمانی است می گوید ابتدا تنها یک بچه می خواسته است اما سرنوشت جور دیگری رقم خورده است. بزرگترین فرزند او ۴۴ ساله و کوچکترین آنها ۹ ساله است.

دستگیری یک قاچاقچی آماتور در اسپانیا

مقامات گارد ساحلی اسپانیا مردی را با بیش از ۴۰ کیلو حشیش در خودروش در منطقه آندالوس دستگیر کردند. این مرد برخلاف بسیاری از قاچاقچیان با چراغ خاموش رانندگی می کرد و فورا شک پلیس را برانگیخت.

ماموران توانستند ۴۰ بسته ۱ کیلویی حشیش مراکشی در خودرواش بیابند.قاچاق حشیش در این منطقه اسپانیا بیش از دهه های گذشته باب شده است. عدم مخفی کاری این مرد ۳۴ ساله در حمل چنین میزانی از حشیش باعث شگفتی ماموران پلیس اسپانیا شده است.

Detenido mientras transportaba una tonelada de hachís en su coche La verdad, #MuyDiscretoNoErahttp://t.co/tpcch139lDpic.twitter.com/MGaGMn7sQq

— Guardia Civil (@guardiacivil) abril 14, 2015

پسری ایتالیایی مادرش را به قتل رساند

مردی ۲۲ ساله به اتهام قتل مادرش در ایتالیا بازداشت شد. دلیل آن، همخوابگی مادرش با رییس باند مافیایی رقیب این جوان ایتالیایی بود.

فرانچسکو بارون، متهم شده که خواسته مادرش را به خاطر این رابطه جنسی تنبیه کند. مادر او با دومنیکو کاچولا، رییس یکی از شعبه های اندرانگتا، مافیای منطقه کالابریای ایتالیا، رابطه جنسی برقرار کرده بود. اندراگتا، یکی از مشهورترین گروههای مافیایی جنوب ایتالیا است که تمرکز قدرت آن در منطقه کالابریا می باشد.

مدیرعامل یک شرکت در اعتراض به تفاوتهای فاحش حقوقی، نهصد هزار دلار از دستمزدش کاست

مدیرعامل یک شرکت آمریکایی بخش محسوسی از حقوقش را کاهش داد. وی که در راس شرکتی در سیاتل، ایالات متحده، قرار دارد با این کار تلاش کرد تا بصورت نمادین نسبت به نابرابریهای حقوقی میان کارمندان دون پایه و مدیران عالی رتبه در آمریکا و سراسر جهان اعتراض کند.

او با کاهش حقوق خود از یک میلیون دلار به ۷۰ هزار دلار در سال گفت اختلاف این پول را میان دیگر کارمندان تقسیم خواهد کرد تا حقوق کارمندان شرکت تفاوت زیادی با یکدیگر نداشته باشد. یکی از سخنگوهای شرکت اعلام کرد ابتکار بی سابقه این مدیرعامل باعث شده تا شرکت مشتریهای بیشتری جلب کند.

http://www.ethnos.gr/article.asp?catid=22767&subid=2&pubid=64170775

http://www.newsru.com/russia/15apr2015/tverk.html

آگهی

http://www.morgenpost.de/berlin/article139446549/Annegret-Raunigk-ist-die-Lehrerin-die-mit-65-schwanger-ist.html

http://www.elmundo.es/andalucia/2015/04/14/552cf58722601dfd618b456b.html?cid=SMBOSO25301&s_kw=twitterCM

http://www.corriere.it/cronache/15_aprile_15/ndrangheta-uccide-madre-una-relazione-il-boss-un-altro-clan-poi-ne-denuncia-scomparsa-635ad888-e353-11e4-8e3e-4cd376ffaba3.shtml

http://www.kirotv.com/ap/ap/top-news/seattle-ceo-to-cut-his-pay-so-every-worker-earns-7/nktmd/

آگهی
هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

انعکاس خبر پیروزی مسعود پزشکیان در رسانه‌های اسرائیل؛ سخت‌گیری‌ها در مورد حجاب را کاهش می‌دهد؟

پس‌لرزه‌های روسیه‌گیت؛ مسکو پخش ۸۱ رسانه‌ اروپایی را ممنوع کرد

یک شبکه رسانه‌ای منتسب به داعش در اسپانیا متلاشی شد