Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

رام امانوئل دوباره شهردار شیکاگو شد

رام امانوئل دوباره شهردار شیکاگو شد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

رام امانوئل مجددا بعنوان شهردار شیکاگو انتخاب شد. وی که یکی از سیاستمداران نزدیک به باراک اوباما، رییس جمهوری ایالات متحده آمریکا و عضو حزب دموکرات

آگهی

رام امانوئل مجددا بعنوان شهردار شیکاگو انتخاب شد. وی که یکی از سیاستمداران نزدیک به باراک اوباما، رییس جمهوری ایالات متحده آمریکا و عضو حزب دموکرات این کشور است، در دور دوم بر خسوس گارسیا پیروز شد.

انتخابات شهرداری شیکاگو به دلیل رقابت نزدیک این دو در دور اول هیچ برنده ای نداشت و از آنجاییکه هیچ کدام از نامزدها نتوانسته بودند به حد نصاب بیش از ۵۰ درصد از آرا دست یابند، سرنوشت انتخاب شهردار شیکاگو به دور دوم کشیده شد.

رام امانوئل بعد از این پیروزی گفت: «شهردار شیکاگو، بزرگترین شغلی است که من تابحال داشته ام و این سمت، مهمترین شغل در دنیاست. من با فروتنی از اینکه این بخت را یافته ام تا برای ۴ سال آینده به شما مردم بزرگ و این شهر فوق العاده دوباره خدمت کنم، خوشحالم.”

شیکاگو سومین شهر بزرگ آمریکاست و ادارۀ این شهر توسط جمهوریخواهان یا دموکرات ها برای این دو حزب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اهمیت زیادی دارد.

این پیروزی برای دومین بار از زمان ریاست جمهوری باراک اوباما، ادارۀ شهر شیکاگو را بمدت چهار سال آینده برای دموکراتها تضمین کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شکست تازه محافظه‌کاران در انتخابات مهم شهرداری‌ها؛ صادق‌خان برای سومین بار شهردار لندن شد

شکست محافظه‌کاران بریتانیا در رای‌گیری محلی؛ حزب کارگر خواستار برگزاری انتخابات پارلمانی شد

اپوزیسیون دوباره جان گرفته ترکیه توانست در انتخابات محلی شهرهای مهم پیشتاز باشد