بارسلونا و یوونتوس، بختهای اصلی صعود به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
بارسلونا و یوونتوس، بختهای اصلی صعود به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان

در ادامه بازیهای برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، چهارشنبه، بارسلونا میزبان منچسترسیتی است. شاگردان لوییز انریکه در حالی به دیدار شاگردان مانوئل پلگرینی می روند که در اوج آمادگی هستند.

لیونل مسی از رکوردهای گلزنی سال گذشته اش فراتر رفته است و بارسلونا موفق شده به صدر لالیگا برود. شاگردان لوییز انریکه موفق شده اند در یک بازی دیدنی در بازی رفت در منچستر آبی پوشان را دو بر یک شکست دهند و نسبتا با خیالی راحت این بازی را دنبال خواهند کرد.

لوییز انریکه سرمربی بارسا می گوید: “ما در مقابل تیمی بازی می کنیم یکی از بختهای قهرمانی لیگ قهرمانان بوده است. ما تنها در نیمه راه هستیم، همانطور که می دانیم در بازی برگشت آنها بازیکنانی دارند که می توانند نتیجه بازی را عوض کنند و کار را برای ما مشکل خواهند کرد.”

آبی پوشان منچستر سیتی در حالی قدم به کامپ نو می گذراند که سال 2015 را با آنچنان که باید و شاید موفق اغاز نکرده اند و در آخرین بازی لیگ برتر در مقابل تیم هفدهم جدول برنلی یک بر صفر شکست خورده اند.

اما دیگر بازی مهم چهارشنبه، در واقع آخرین دیدار این مرحله، یوونتوس تورین در مقابل بوروسیا دورتموند خواهد بود.

بانوی پیر اروپا شانس بیشتری نسبت به زرد پوشان دورتموند خواهند داشت چرا که بازی رفت را دو بر صفر از آن خود کرده اند. تنها یک گل زده زرد پوشان دورتموندی می تواند برای راه راه پوشان دردسر ساز شود.