Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

جان کری در فرانسه به قربانیان حملات پاریس ادای احترام کرد

جان کری در فرانسه به قربانیان حملات پاریس ادای احترام کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

حدود یک هفته پس از یک رشته حملات تروریستی و گروگانگیری در فرانسه، جان کری، وزیر خارجه آمریکا، که بخاطر عدم حضور او و همچنین باراک اوباما، در تظاهرات

آگهی

حدود یک هفته پس از یک رشته حملات تروریستی و گروگانگیری در فرانسه، جان کری، وزیر خارجه آمریکا، که بخاطر عدم حضور او و همچنین باراک اوباما، در تظاهرات روز یکشنبه، مورد انتقاد قرار گرفته بودند، برای دلجویی از مقامات فرانسوی و همچنین ادای احترام به قربانیان حملات اخیر وارد فرانسه شد.

او پس از یک دقیقه سکوت به احترام قربانبان این حملات در شهرداری پاریس، با ایراد سخنانی به زبان فرانسه گفت: “ما می توانیم با هم پیروز شویم. آنچه که افراطیها، اوباش و تروریستها نمی فهمند و نمی توانند بفهمند این است که انسانهای با شهامت و با شرافت هرگز تسلیم ترور و تهدید نخواهند شد.”

سپس جان کری و لوران فابیوس همتای فرانسوی اش، برای ادای احترام به هفده قربانی حملات هفته گذشته در پاریس به سوپر مارکت یهودی “ایپر کوشر” و سپس مقر مجله “شارلی ابدو” رفته و در مقابل آن گل گذاشتند.

لوران فابیوس، وزیر خارجه فرانسه، در حاشیه این مراسم، گفت که همتای آمریکایی اش از اینکه نتوانسته در تظاهرات روز یکشنبه در پاریس شرکت کند، ابراز تاسف کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حمله به شارلی ابدو از نگاه رسانه های اروپا

شکایت از ۳ مقام امنیتی جمهوری اسلامی در فرانسه به اتهام «تهدید به مرگ» ثبت شد

سخنرانی دختر احمدرضا احمدی با پوشش اختیاری: پدرم را با اجبار بازنشسته کردند