درخواست مجازات سنگین برای همسر شاهزاده کریستینا در اسپانیا

درخواست مجازات سنگین برای همسر شاهزاده کریستینا در اسپانیا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پس از طی یک مرحله از رسیدگی به پرونده شاهزاده کریستینا خواهر فیلیپه ششم پادشاه اسپانیا و ایناکی اوردانگارین همسر او، اکنون دادستان دادگاه شهر پالما د

آگهی

پس از طی یک مرحله از رسیدگی به پرونده شاهزاده کریستینا خواهر فیلیپه ششم پادشاه اسپانیا و ایناکی اوردانگارین همسر او، اکنون دادستان دادگاه شهر پالما د مایورکا در اسپانیا، برای متهمان این پرونده درخواست مجازات کرده است.

پدرو اوراش، دادستان عمومی روز سه شنبه گفت: “من همچنان خواهان توقف موقت در رسیدگی به اتهامات شاهزاده کریستینا شده و همانگونه که هزار بار تکرار کرده ام، خواهان روند رسیدگی مجزایی در این زمینه ام. برای ایناکی اوردانگارین به دلیل ارتکاب جرائمی جدی، احکام مشخص درخواست شده است.”

بنا به گزارش ها، دادستان برای ایناکی اوردانگارین در خواست نوزده سال و نیم زندان و پرداخت سه و نیم میلیون یورو خسارت کرده است. او بویژه متهم به سوء استفاده از اموال عمومی در پوشش موسسات غیر انتفاعی است.

دادگاه طی یکسال گذشته سرگرم رسیدگی به این مسئله بوده که شاهزاده کریستینا تا چه حد در جریان پولشوئی و سوء استفاده های مالی همسر خود بوده است. روند رسیدگی به این پرونده ضربه بزرگی به حیثیت خانواده سلطنتی اسپانیا وارد کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بازداشت ۲ مامور اطلاعاتی اسپانیا به اتهام جاسوسی برای آمریکا؛ سانچز: تنش بین مادرید و واشنگتن رفع شد

کمک یک اسپانیایی به مهاجرانی که با تهدید اسلحه مجبور به ترک قایق در میان امواج دریا شده بودند

دادستانی اسپانیا برای دنی آلوز به دلیل «تجاوز جنسی» درخواست ۹ سال زندان کرد