Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

بروکسل در زمینه سیاست های مهاجرتی کامرون را به آرامش فراخواند

بروکسل در زمینه سیاست های مهاجرتی کامرون را به آرامش فراخواند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

مهاجرانی که از این پس وارد بریتانیا می شوند احتمالا از حقوق و امکانات کنونی بهره مند نخواهند شد.

این بخشی از تدابیر مورد نظر دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا در زمینه سیاست های مهاجرتی است که روز جمعه از آنها سخن گفت.

نخست وزیر بریتانیا مصمم است تا سیاست های مهاجرت کارکنان از اتحادیه اروپا به بریتانیا را تغییر دهد و ظاهرا برای این منظور هر کاری خواهد کرد حتی به بهای خروج از اتحادیه اروپا.

بروکسل در واکنش به سخنان کامرون، وظیفه پارلمان هر کشور را مبارزه با سوءاستفاده از سیاست های مهاجرتی خواند و نخست وزیر بریتانیا را به گفتگو در آرامش و بدور از هیجان فراخواند.

مارگاریتیس شیناس، سخنگوی کمیسیون اروپا گفت: «طرح های بریتانیا بخشی از موضوعات مطرح هستند. این طرح ها باید بدور از هیجان و در کمال آرامش و اطمینان مورد بحث و بررسی قرار گیرند. قانونگذاران کشورها هستند که باید علیه سوءاستفاده از سازوکارهای موجود مقابله کنند؛ اقدامی که از طرف اتحادیه اروپا نیز مجاز شناخته شده است.»

از سوی دیگر وزیر امور خارجه آلمان موانع قانونی برای جلوگیری از مهاجرت را چندان کارساز نمی داند.

فرانک اشتاین مایر که به همراه وزرای کشورهای آفریقایی برای شرکت در کنفرانس اروپایی مهاجرت به رم سفر کرده بود، گفت: «این کنفرانس نشان می دهد که تمام کشورها این احساس را دارند که سیاست افزایش موانع برای ورود مهاجران در بیرون از مرزها پاسخگوی مشکل روزافزون پناهجویان نیست.»

اظهارات نخست وزیر بریتانیا در زمینه ضرورت «اصلاحات بنیادین» برای کنترل مهاجرت یک روز پس از انتشار گزارش سازمان ملی آمار بریتانیا در زمینه افزایش چشمگیر مهاجران ایراد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شاهزاده ویلیام میزبان جشن تابستانی سلطنتی در کاخ باکینگهام

بریتانیا بیش از ۵ هزار پناهجو را تا پایان سال جاری میلادی به رواندا می‌فرستد

بافتنی‌های پشمی مادربزرگ ۹۴ ساله و شگفتی‌هایش