لیورپول رویای قهرمانی در سر دارد

لیورپول رویای قهرمانی در سر دارد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

در لیگ برتر انگلستان رقابت پایاپای در صدر جدول همچنان ادامه دارد.

لیورپول صدرنشین و منچستر سیتی و چلسی بازی هایشان را با پیروزی به پایان رساندند. سرخپوشان لیورپول به نهمین پیروزی متوالی دست یافتند. یاران سوارز با شکست وستهام، صدر جدول را حفظ کردند.

هر چقدر که باد بر وفق مراد بندرنشینان لیورپول باشد، توپچی های لندن بازی ها را یکی پس از دیگری واگذار می کنند. آرسنال که تنها سه بازی از ۱۱ بازی اخیر را برده دیگر امید کمی به قهرمانی در لیگ بر تر خواهد داشت و شاید باختهای پی در پی تهدیدی جدی باشد برای آرسن ونگر سرمربی این تیم.

در جدول لیورپول با ۲ امتیاز اختلاف در صدر است. چلسی و منچسترسیتی در مکانهای دوم و سوم هستند. البته منچستری ها دو بازی کمتر از صدرنشین لیگ بر تر دارند.

در بوندس لیگای آلمان، بایرن مونیخ پس از ۵۳ بازی شکست را تجربه کرد.
بایرنی ها یک برصفر مغلوب اگس بورگ شدند. همزمان مبارزه بین بوروسیا دورتموند و شالکه برای مکان دوم جدول همچنان ادامه دارد.

زرد پوشان بوروسیا موفق شدند در خانه دو بر یک سبزپوشان ولفسبورگ را از پیش رو بردارند. این در حالی بود که این سبزپوشان بودند که گل اول را در دقیقه ۳۴ به ثمر رساندند اما لواندووسکی و رویس موفق شدند پیروزی را به زرد پوشان هدیه دهند. لواندووسکی در دقیقه ۵۱ و رویس هم در دقیقه ۷۷ جایگاه بوروسیا در مکان دوم جدول را تثبیت کردند.

همزمان شالکه تیم سوم جدول در مقابل وردربرمن به تساوی رسید تا به زردپوشان اجازه دهد براحتی در هفته های اخیر مکان دوم را در اختیار خود داشته باشند. بازی دو تیم با گل دی سانتو از وردربرمن آغاز شد و در ادامه این آبی پوشان شالکه بودند که با هنرنمایی گورتزکا به گل تساوی رسیدند.

در لیگ هلند، آژاکس صدرنشین موفق نشد به پیروزی برسد تا قهرمانی پیش از پایان فصل را جشن بگیرد.

سه هفته مانده به پایان لیگ هلند، آژاکس نتواسته هنوز چهارمین قهرمانی متوالی اش را مسجل کند. فاینورد با شش امتیاز اختلاف از این تیم در جای دوم قرا دارد. آژاکس با کسب یک تساوی نتوانست قهرمانی اش را حتمی کند.

اما در سوپرلیگ ترکیه گالاتاسرای توانست دربی استانبول را از آن خود کند. اشنایدر تنها گل این بازی را برای زرد پوشان به ثمر رساند. در این بازی داور دو بازیکن را اخراج کرد و ۱۴ بار کارت زرد را از جیبش خارج کرد. گالاتاسرای با این پیروزی به ۷ امتیازی فنر باغچه رسید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

غول‌های بریتانیایی سه ماه دیگر در رینگ بوکس؛ جاشوا پیشنهاد تایسون فیوری را پذیرفت

کاوانی نیامده در معرض محرومیت قرار گرفت

سرقت ۵۰۰ هزار یورویی از منزل ستاره منچستر ‌‌سیتی