Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

فردای روز "آخر الزمان" روز بهتری است

فردای روز "آخر الزمان" روز بهتری است
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در یکی از نقاط دورافتاده در جنوب شرقی‌ فرانسه واقع در دامنه‌ کوه‌های پیرنه، خورشید در روزی که طبق تقویم پنج هزار ساله مایا پایان جهان پیش بینی شده بود، طلوع و سپس غروب کرد.

شایعه ای‌ اینترنتی بود که در این روز قله‌ کوه «بوگرش» در اینجا، ناگهان باز می شود و بشقاب پرنده ها، شماری خوشبخت را که این داستان را باور کرده اند نجات خواهند داد.

تعداد کسانی که امروز از این منطقه دیدن کردند، بیشتر از روزهای معمول دیگر بود. معمولا تعداد افرادی که در بوگرش حضور دارند، کمتر از ۲۰۰ نفر است.

برای ساکنان این منطقه اگر این شایعه بتواند مردم بیشتری را به اینجا بکشد، خیلی هم خوب است.

با وجود این، هرچند موانع امنیتی بیشتری برقرار شد و کسی حق نداشت به کوه برود. اما موج عظیم انسانی که انتظارش هم می‌رفت به اینجا سرازیر نشد.

ساکنان این منطقه می گویند که مدتهاست در انتظار موجودات فضایی هستند. یکی از آنها می گوید:«من فکر میکنم اینطوری بوگرش، برسر زبانها خواهد افتاد. ما در اینجا واقعا سختی می کشیم. این از وضع بازرگانی و تجارت در تمام منطقه، کاملا آشکار است.»

صاحب یک رستوران محلی می گوید:«از صبح امروز، مشتریان بیشتری اینجا آمدند، چه از محلی ها و چه مشتاقان غیرمحلی. کلاه برداری جالبی است، اما برای ما سود دارد.»

بامداد روز بعد، در حالیکه آخر الزمانی هم رخ نداده است، مردمی که به اینجا آمده اند، می توانند به سراغ جاذبه های توریستی دیگر این منطقه بروند.

علی شیخ الاسلامی، خبرنگار یورونیوز از این منطقه می گوید:«کوه بوگرش هنوز واژگون نشده و موجودات فضایی هم دوروبر من نیستند. بنابراین شاید این به اصطلاح “شوخی” به پایانش رسیده باشد. فردا اگر همچنان باشیم، همدیگر را خواهیم دید.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ویدیو؛ سورتمه بازی هاسکی‌ها در سواحل شنی آفریقای جنوبی

ویدئو؛ مبارزه با کووید۱۹ در ونزوئلا از طریق شرکت در آیین معنوی

یادبود جیمزباندها در موزهٔ مادام توسو